Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy az emberek az "énközpontúság" miatt futnak vakvágányra? (Alább kifejtem)

Figyelt kérdés

Pl. vegyünk mindkét nemből 1-1 példát: A lányok sokszor mondják hogy szeretik a rosszfiúkat. Aztán, lehet hogy amikor vele van ez a rosszfiú, akkor jó, csak elfelejtik ezek a lányok, hogy nem ő az egyetlen lány a világon. Az még rosszabb, ha azt hiszi hogy majd az ő kedvéért megváltozik a pasi. Hajlamosak vagyunk elhinni, hogy mi kiemelt szerepet kapunk az életben. De ha egy rosszfiú rádmosolyog sármosan, löki a rizsát, elfelejtitek, hogy nem ti vagytok az elsők, és valószínűleg az utolsók sem, akit fűzöget. Nem vagy annyira különleges, hogy csak te váltottad ezt ki a pasiból.


PAsik: szeretnétek olyan lányokat, akik pl. vagányak, az ágyban tüzesek, imádnak sz*pni. Na de azt elfelejtitek, hogy valószínűleg ha iléyen, akkor más férfivel is szívesen csinálná, nem te vagy Brad Pitt, hogy csak te váltod ki belőle, valószínűleg nem csak a te péniszed váltja ki belőled a nagy sz*pásingert.


Vagyunk, akik vagyunk és nem változunk. Attól még hogy teszik nektek a szépet, bárki kihozhatja belőlük a "régi ösztöneiket". Sokan azt hiszik/azt hisszük hogy mi különlegesek vagyunk, meg körülöttünk forog a világ, mert mi éljük meg a dolgainkat, csak más emberek is vannak ugyanezekkel az érzésekkel. Ha te le tudtad venni a lábáról XY-t, akkor más is le tudja.



2019. nov. 26. 11:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Szerintem ma aki nem énközpontú másokkal néhány ember kivételével, abból sosem lesz semmi. Akik nem magukra figyelnek és nem magukért tesznek, azok elkallódnak. Nyilván az ember a családjával vagy a párjával más, de ha például a munkáról vagy arról van szó, hogy kit engedj az életedbe és kit dobj ki onnan, akkor kifejezetten igaz.


Az emberek azon csúsznak el szerintem, hogy nincs önismeretük és emberismeretük. Nem gondolkodnak, csak impulzus alapján haladnak az életükben kontrollálatlanul. Pedig az énközpontúság egy kis ésszel meglehetősen ütős eredményeket képes összehozni. Legalábbis én a saját életemben ezt tapasztaltam.

2019. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Rosszfiukat kerülőm, szopás undorító, tehàt ne vonj bele minden nőt.
2019. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

H..lyeség, amit leírták.


"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz


Én még egy lány szájából se hallottam, hogy szereti így konkrétan a rosszfiúkat. És ki tartozik a rosszfiú kategóriába?


Én nem szeret sz..pni, mégis lassan 7 éve együtt vagyok a párommal.


A hűség pedig döntés kérdése.

2019. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok: még annyi, hogy ez a kérdés is az a kaliber a szememben, mikor primitív, faék egyszerű emberek jönnek az ösztönökkel meg az evolúcióval, hogy a disznóságaikat igazolják... Nevetségesnek tartom ezt. Lemásztunk a fáról, egyre komplexebbek lettünk (pár véglény kivételével), vannak érzelmeink, eszméink, megfoghatatlan dolgok, amik nagyon sokunk számára minden állati és primitív dolgot felülírnak. És nem az van, hogy "jaj, de meg akarom tenni, ne visszafogom magam", hanem "nem akarom megtenni, akkor sem, az állatvilágban ez egy abnormális viselkedés lenne". Szembemegyünk nagyon sok szempontból az evolúcióval és a biológiával. És ezt most a legkevésbé sem negatív értelemben mondom. Nyilván megvannak ennek a hátulütői, de az ember értelmezésében a legtöbb esetben egyáltalán nem elégséges már elővenni a biológiát.
2019. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Ugye nem a határozott, céltudatos, magabiztos férfiakat tartod rosszfiúknak?
2019. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem az is hülyeség hogy elfojtsunk minden ösztönt, meg magunkat valami spirituális fénylények beállítani. Olvass utána a genetikai állományunk mennyiben hasonló a majmokéhoz. És tudtommal te is sz*rsz, eszel, stb. Nem vagy annyira különleges, csak mert ember vagy. Ez tévhit. Egy magasabbra kapaszkodott állat vagy. Vagyunk.
2019. nov. 26. 11:50
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, de attól különbözünk az állatoktól, hogy kordában tudjuk tartani ösztöneinket. Ha meglátsz egy jó nőt az utcán, nem fogod őt ott és azonnal megd..ni.

De lehet, hogy egyes emberek visszamaradottak és nem fejlődtek rendesen.

2019. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez azért nem jellemző senkire. Legalábbis errefelé.

Nem azt modntam, hogy állat módjára kell viselkedni, csak hogy akárhogy kapálózol, attól még bennünk van.

2019. nov. 26. 11:58
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen nyomorult pasik döglelének meg komolyan.
2019. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mármint a milyen apsik, kifejtenéd? :D Ki bántott?
2019. nov. 26. 12:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!