Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek egy nő miért nem örül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek egy nő miért nem örül? Nem azt akarják, hogy jól kereső párja legyen?

Figyelt kérdés

Egy remélhetőleg átmeneti állapotban vagyok egy átlagosan vagy még tán úgy sem fizető munkában. Jövő nyáron tervezem a váltást, akkorra van jelbe egy másik, sokkal jobban fizető hely, de persze nem 100%, hogy az enyém lesz sajnos.

A baj abból van, hogy meg is mondtam, hogy csak akkor folytatjuk a kapcsolatot, ha sikerül a munka megszerzése, mert így nincs értelme.


Nem azt a reakciót kaptam, amire számítottam.


Nagyon nem örült neki. Csak nem értem miért? Én az elejétől mondtam neki, hogy ez nagyon fontos, és nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a szülői házában meg albérletben nyomorgunk ötven éves korunkig.


Csak ha nem jön össze, akkor engedem neki is, hogy keressen valaki gazdagabbat, akivel értelme is van kapcsolatot meg családot építeni.


Szóval én neki akarok jót, és nem még nem szakítottam vele, csak tisztáztam, hogyha nem jön össze a munka, akkor fogunk.


Akkor mi is a baj?


2019. nov. 26. 12:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Szeretet. Mond ez a szó neked valamit?
2019. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Jobban is jár, ha szakítasz vele. Nálad biztos értelmesebbet talál, aki nem hagyja el a munkája miatt...
2019. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Sokat segítene, ha megpróbálnátok válaszolni is, mert így csak a moderátornak csináljátok a munkát.
2019. nov. 26. 13:15
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Válaszoltunk is, csak az a baj, hogy nem érted, mert még egy párkapcsolathoz is sík gyökér vagy.
2019. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%

Egy nő - az itteni hiedelmekkel ellentétben - nem a pénzre hajt, hanem TÉNYLEG szereti a párját.


Ha választanom kéne, hogy egy miniatűr lakásban kellene kuporognom a párommal és zsíros kenyéren élnénk, vagy egy nagy, fényűző palotában élnék valami random pasival, akkor gondolkodás nélkül az elsőt választanám.


(én még furább eset vagyok: nem esem szerelembe, hanem naggggyon lassan alakul át a barátság szerelemmé - ha már nagyon mély bizalmi kötelék fűz a másikhoz. Szóval ja, nem adnám semmi kincsért a páromat :D)

2019. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Tanultam két új kifejezést a felelősen gondolkodó emberre ma nektek hála: hülye és sík gyökér. 🤣🤣


Majd mondjátok ezt otthon is ha nem lesz elég pénz semmire, hogy aki meg akar élni az hülye és sík gyökér. Nem tudom mekkora sikeretek lesz.

2019. nov. 26. 13:22
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

Mert kábé azt mondtad neki: "Ha nincs pénz, kva sem kell"


Meg hogy annyira nem érzel semmit iránta, hogy képes lennél akár most is kihajítani a francba, ha az anyagiak úgy kívánják.

2019. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Akkor legyen még egy új kifejezés, érzelmi analfabéta vagy.
2019. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%

Albérletről hallottál? Ketten vagytok, esetleg megkérdezted ő mit szeretne? Plusz egy átlagos fizetés nem olyan rossz a minimálbérhez képest...


De a kérdésedre a válasz: a baj benned van, jogosan reagált így a párod...

2019. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Az a durva hogy te ezen őszintén csodálkozol. Elég kopár az érzelmi intelligenciád.


"Ha nem jön össze a meló akkor takarodsz a háztól." Annyira bájos! Hogy eshet meg hogy nem örült neki az a hálátlan r.banc?!

2019. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!