Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk lanyok, ti hagynatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk lanyok, ti hagynatok a parotoknak hogy elol hatul tisztaba tegyen szex elott?

Figyelt kérdés
Szoval felmerult bennem a kerdes hogy aktus elott belefere ha a parotok egy kicsit megmos, tudjatok, csak hogy tisztak legyetek elotte?

#szex #tisztálkodás #6 eves parkapcsolat
2019. nov. 26. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom magam mosni segítség nélkül.
2019. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell, módszeresen a törölközőbe törlöm, hogy mosás előtt rácsodálkozhass.
2019. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lachesys ***** válasza:
hat meg ha bacifob is vagy sztem ne igy vezesd fel:D inkabb egy kozos furdes simi simi. de kulonben lehet sertodes lesz.
2019. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a megmosást érted alatta talán, kicsit fura, de összességében nem hiszem, hogy problémát jelentene.

(Bevallom tisztáb tétel alatt először másra asszociáltam, abban nem lennék benne...)

2019. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sokszor ebbe torkollik a közös tusolás. Nem is mosdatás ez,hanem előjáték.

Szép tisztára,kívül belül.

2019. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!