Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, erre letiltott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, erre letiltott, miért?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán összevesztem a barátommal.. mérgemben azt mondtam, hogy végeztem vele, többet látni sem akarom. Egy hétig nem kerestük egymást, de én megbántam, hogy szakítottam vele. Fel akartam hívni, de letiltott mindenhonnan. Nagy nehezen tudtam neki üzenni a tesója segítségével, hogy ezt miért csinálta. Azt mondta azért tiltott le, mivel én kidobtam őt... Most ez mit jelent? Van esély rá, hogy megbocsásson? Ha ezt üzente és nem azt hogy hagyjam békén, akkor még szerethet?
2019. nov. 26. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Hölgyeim és uraim!


A közösségi média kártékony hatásait láttuk.

2019. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

De te ezt mégis hogy gondolod? Végeztél vele meg ilyesmik, aztán "MEGGONDOLTAD MAGAD"(???) és "ja hát inkább mégse"?


Ez nem így működik. Az emberek nem random tárgyak amikkel így szórakozni lehet.

2019. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben a válasz. A letiltásod oka nemes egyszerűséggel az, hogy szakítottál vele. Ebből kifolyólag következik, hogy nem akarta látni a facebook-os tevékenységedet és azt sem, hogy felvedd vele a kapcsolatot.


Információ hiányában nem tudom hány évesek vagytok és mióta voltatok együtt és azt sem, hogy pontosan miért lettél "mérges" pedig releváns lenne a kérdés szempontjából.


Ennyi alapján nem lehet megmondani van-e rá esély, hogy megbocsásson neked de, ha van a volt barátodban tartás és felnőttebb személyiség, mint te akkor nincsen.


(Az ilyen viselkedés tűrhetetlen egy embertől. Nem tudom, hogy első alkalommal történt-e, de a másik nem a játékszered, hogy éppen szakíts vele amikor te mérges vagy.)

2019. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szakítottál vele, így töröld (tiltott) az életéből.

Mondjuk én is így tennék ha szakítanának velem, akkor nehogy már ellenörizgessen, mikor hol vagyok és mit csinálok.

2019. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az sztem oké, ha nagyon csunya osszeveszes vegen kiszakad egy ilyen az ember száján, de azert hogy utana egy hetig semmi hir?? Kb. utana mondani kellett volna h ne haragudj, nem gondoltam komolyan, kiszaladt a szamon mergemben. Azert ezek utan ne csodalkozz. Sztem megbocsat, ha szeret, de ne csinalj ebbol rendszert.
2019. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy óvodás szintű dráma. Hány évesek vagytok?
2019. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 eleve nem oké nagyon csúnyán összeveszni. Felnôtt emberekben kell hogy legyen annyi önkontroll, hogy befejezik a beszélgetést, ha elfogytak az érvek és már csak sértegetni tudják egymást. Egy párkapcsolatban kell lennie annyi tiszteletnek a másik iránt, hogy nem üvöltözök vele. A "véletlenül kiszaladt a számon" megnyilvánulások pedig a legôszintébbek. Ezek azok a gondolatok, amik legbelülrôl jönnek. Régóta érlelôdô, elfojtott, majd kibuggyanó gondolatok ezek. Kérdezô, ennek vége. Szakítottál, az exed meg tudomásul vette a döntésedet. Akinek olyat mondasz, hogy soha többet nem akarod látni, azt nem szereted. Ne akarj visszamenni, értelmetlen.
2019. nov. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
A kapcsolatotokba mi nem látunk bele, de lehet ő már örül is, hogy vége lett. Attól függ mennyi vitátok volt előtte. Az exeim közül volt akit én is tiltottam, mert nem voltam kiváncsi a vádaskodásaira, miközben az ő hazugságai miatt mentünk szét, de facebookon még a gyerekek anyja sem ismerősöm.
2019. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem üvöltöztem vagy beszéltem csúnyán vele... 4 hónapja vagyunk együtt. De mostanában elhanyagolt, találkozni se akart, ami rosszul esett, de nem nagyon fejtette ki, hogy miért, azt gondoltam biztos megcsal vagy ilyesmi mert sajnos jártam már így és azóta bennem van... Nem mondott semmit, és akkor mondtam neki, hogy jó, akkor én itt befejeztem.. :(
2019. nov. 27. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem èrtelek. Elhanyagolt, balhèztal miatta, elküldted, amire úgy reagált, hogy letiltott, ès tovább lèpett. Magyarán magasról szrik rád. Kèrdezem, ezek után mit akarsz, vagy mit vársz? Kicsit sem èrdekled, különben nemhogy nem tölt le, de ő maga keresett volna. Gyanítom valahol erre is számították. Aztán hogy nem jött be, loholnal utána mint a pincsi kutya. De mègegyszer megkèrdezem, MINEK? Nincs benned semmi önèrzet?

Szeretni nem szeret. Ha meg is bocsát úgymond, az is csak annyit jelent, hogy hajlandó mèg ürítőlyuknak nèzni. Nem mellesleg jegyzem meg, hogy abban sem vagyok biztos, hogy tèvedtèl, mikor a megcsalás sál vádoltad.

2019. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!