Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltatok volna hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna hozzá?

Figyelt kérdés
Tegnapi ebedem nem sikerült valami jól nem is tagadom. Párom azt mondta rá h egyem meg én és hogy moslékot főztem. Nagyon megbántott ezzel h mosléknak nevezte.
2019. nov. 27. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szeret téged.
2019. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó.

Nekem is volt, hogy elrontottam. Én mondtam a páromnak, hogy ne egye meg, mert szar lett. Ő azt mondta, hogy valóban nem túl finom, de ehető, úgyhogy megettük :)

A te párod direkt meg akart bántani. Aki szeret, az nem akar direkt bántani, főleg ilyen hülyeség miatt.

2019. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem, hogy ő szokott főzni? Ha nem, akkor tegye meg, főzzön ő is és jöjjön rá, hogy nem mindig sikerül úgy az étel, ahogy szeretnénk.

Kedvesen is el lehet mondani, hogyha nem sikerült jól a főztöd. Megsérteni és a földbe dongolni egy ilyen piti dolog miatt a szerelmedet elfogadhatatlan szerintem.

Egy kapcsolat arról szólna, hogy felemeljük és támogatjuk a másikat. Nem arról, hogy elerjuk, hogy szarul érezze magát.


Mi felváltva főzünk. Ha valami félre sikerül, akkor megbeszéljük, hogy legközelebb kevesebb fűszert teszünk bele vagy más receptet keresünk. Így is lehetne.

2019. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Majd akkor fikázzon ha ő főz ehetőt első próbálozásra!
2019. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó. Pár napig ne főzz semmit, csináljon magának, ha enni akar. Mondom pasiként.
2019. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dumára az oké, innentől főzz magadnak az egyetlen megfelelő válasz.

Volt már olyan, hogy a páromnak nem ízlett valami. Közölte hogy ez neki nem jön be, eszik inkább egy szendvicset.

2019. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esett volna. Az, hogy nem jó, az ember belátja, de nem így kellett volna közölnie!
2019. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Büntiből főzd meg neki ugyanazt.
2019. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy a cssjom olyan szar kajat fozott, alig ment le, mikor kerdezi hogy szar mi, mondom dehogyis dragam elsore jo lett. Szegeny mai napig azt hiszi milyen finom volt, de nem baj a szandek a fontos :D
2019. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bunkó paraszt.


Ha nem is sikerült jól, mert pocsék lett ehetetlen, akkor max nem eszi meg, de ilyen szavakat nem dobálunk a párunknak.


Gratulálok te is kifogtál egy kretént.

2019. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!