Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti írnátok a férjetek/felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok a férjetek/feleségetek exének ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A férjem bejelentkezve maradt az e-mail fiókjában itthoni gépünkön és megtaláltam egy beszélgetést az exével. Ismerem a férjem, tudom, hogy szereti ha más nők is legyezgetik az egóját, de ez nem jelenti, hogy ez tetszik is. Tagadja, hogy bármi történt volna köztük, ettől függetlenül nem tetszett az üzenetek tartalma (főként nosztalgia tartalommal illetve "mi lenne ha egyszer csak beállítanék hozzád" megjegyzésekkel). A nő szerintem nem tud a létezésemről (ahogy a gyerekünkéről sem). Ti írnátok neki a helyemben? Nem fenyegetőznék, csak elmondanám mi a helyzet, és megkérdezném így is akarna-e "kávézgatni" a férjemmel.

2019. nov. 27. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párommal beszélnék,nem az exszel. Főleg hogy nem tud rólad.
2019. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal kell beszélni, nem az exevel.
2019. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a sztoriban sem az ex a hibás, hanem a kedves férjed, aki elfelejti megemlíteni, hogy amúgy nős, és még gyereke is van, és amúgy szemrebbenés nélkül flörtölget az exével a hátad mögött.


Szerintem pont nem az exszel van beszélgetnivalód.

2019. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Írnék az exnek is, esetleg egy kép is mehetne apuról és a gyerekéről. űPersze, ha apu tovább folytatja ezt, akkor.


A pároddal is beszélhetsz, de tudd, hogy majd ígér mindent és legközelebb jóval vatosabban csinálja majd.

2019. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért nagyon ciki, ezt nem nagyon lehet kimagyarázni semmivel. Mekkor balfsz :D
2019. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Mikor eritetek meg, hogy nem az idegen, ismeretlen másik félt kell ilyenkor számon kérni? Az ex nem tartozik neked elszámolàssal, hagyd békén.

A pároddal vagy együtt, ő csinált belőled hülyét, vele beszéld meg. A harmadik fél nem releváns ilyen esetben számodra, a párodat teremtsd le..

Bár megjegyzem, hogy nem tudom van e értelme így együtt maradni. Hülyére vesz a hátad mögött. Később is ez lesz.

2019. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írhatsz, de többre mennél azzal, ha gondolkodnál. Oké, most lebukott, találtál bizonyítékot, közbeavatkozol, megjelölöd a területedet. Csodás. Hogyan tovább? Minden nap mindent leellenőrizgetsz nála, nehogy mással is ezt csinálja? Vagy csak az ex annyira különleges, hogy zavarjon, mással nyugodtan csinálhatja ezt? Milyen életet látsz így esélyesnek, és megfelel-e az neked? Nem azt mondom, hogy szakíts, csak hogy használd az agyad, és legyél őszinte. Ha tudod, hogy sose csalna meg, csak flörtölget, akkor ezt el tudod-e fogadni? Ha nem, akkor mondjuk nem értem, miért szültél neki. Ha igen, akkor miért akadtál ki így az exe miatt? Hiszen nem mindegy neked, hogy fényezi a kis egoját? Ha nem mindegy, de mással kapcsolatban nem, vagy kevésbé zavar, akkor is inkább pároddal beszélj szerintem. Persze, elijesztheted az exet, viszont sokkal jobb, ha elmondod a problémád, és a férjed rád való tekintettel hoz egy kompromisszumot. A végeredmény végülis ugyanaz, de az odavezető út sem mindegy a kapcsolatotok szempontjából.
2019. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem írnék. Saját magamat járatnám le.

Csak jól kinevetne hogy a férjem vele írogat miközben én vagyok neki. Mert egyertepmu hogy nincs a kapcsolatotokban minden rendben.

A férjemet jól kérdőre vonnám, nem tudom utána mi lenne nekem ez már bőven nem férne bele.

2019. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!