Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobjak el egy olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjak el egy olyan embert aki mindent megtenne értem egy még meg sem fogant gyerekért?

Figyelt kérdés

Feleségemmel jó pár éve próbálkozunk babával. Pár éve kiderült, sajnos nincs neki már megtermékenyíthető petesejtje. Így elmentünk Cseho.-ba egy petesejt donoros klinikára. Ahol jó pár otthagyott 1000 euros után mindig negatív volt az eredmény. Hadd ne mondjam, hogy ez az egész herce-hurca mennyire felemészti lelkileg is az embert. Kicsivel több mint fél éve megbeszéltük, hogy elengedjük ezt a gyerek dolgot. Igazából mindig is én akartam jobban, én noszogattam, hogy csináljuk. Persze ő is szerette volna, hiszen az egész macera 90 százaléka őt terhelte és szó nélkül mindig végig csinálta. De nekem fontosabb volt, hogy legyen gyerekünk mint neki. Miattam csinálta végig.

Viszont bármennyire próbálok, nem tudok továbblépni ezen, hogy nem lesz gyerekem. Tudom nem szép dolog, de ha látok egy terhes nőt vagy egy babakocsit toló párt összeszorul a szívem.

Örökbefogadásról ő hallani sem akar

Szeretem a feleségemet, persze a rózsaszín köd már elmúlt, de szeretem és ő a legjobb barátom. Szóval ő egy csodálatos ember és bármit megtenne értem.

De már dolgozni sincs kedvem. Minek? Hogy legyen egy nagy új Tv-m? Nem erre vágyok.


2019. nov. 27. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz azt mondani, hogy "dobd el", de ha neked nagyon fontos a gyerek és orokbefogadni nem akar, akkor nincs más választásod. Az élet fő dolgaiban nem szabad megalkudni. Ez nem egy új autó vagy kanapé a nappaliba.
2019. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Én megértelek, de azért ennél jóval többet kéne tudni.

A leírásodból arra lehet következtetni, hogy kifutottatok az időből.

Te hol voltál akkor amikor még volt működő petesejt?

Egyébként ilyenkor van még lehetőség a petesejt donációra családtagtól, tehát hug, nővér...?

2019. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Korábban miért nem próbálkoztatok a gyerekkel?
2019. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Ebbe a fosh házasságba minek gyerek? 44 évesen főleg!

Amint terhes lenne, elértétek a célt, nem lenne közös terv a jövőre, és dobbantasz az első nővel.

Hagyd el addig, amíg nincs gyerek! Mindenki jobban jár.

2019. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Ezt te tudhatod... Én nem hagynám cserben a társam egy idióta kölökért, akiről nyugodtan beszélhetek így, mert nem is létezik.


Ha eszközre van szükségem, kicsengetek még párezer eurót és keresnék béranyát vagy keresnék más alternatívát. Éljen az orvostudomány!

2019. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 39, a feleségem 40 éves. 4 éve próbálkozunk. Egyrészt nem szeretnénk családtagtól petesejtet, másrészt Cseho.-ba pont a petesejt donáció miatt voltunk megannyiszor.
2019. nov. 27. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Hoyg csinálja a feleséged, hogy májusban még 44 éves volt, most meg már csak 40? 🤔
2019. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most tényleg a korral kell foglalkozni?
2019. nov. 27. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Igen, mert:

1. ha ebben hazudsz, hazudhatsz másban is

2. 4 év a női termékenység szempontjából nem elhanyagolható, pláne, ha egy 40 körüi, időből kifutó nőről beszélünk.

2019. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg, csinálj fel egy nőt és pereld el a gyereket és/vagy szerezzetek leszbikust, a feleséged nevelheti a te gyermeked velük osztozva.
2019. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!