Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem válni akar mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar mert nem akarok együtt lenni vele, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Olyan jól megvoltunk egymással három éven át, aztán jött e gyermek, azóta nem akarom a szexet, nem bírom, nem kívánom semmilyen formában semmikkor sem, azt hittem megtaláltam a páromat egy életre, de most mindenek vége volna, mit tennétek?
2019. nov. 27. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném.Úgyis meg fog csalni,ha nem sikerül változtatni a dolgokon.
2019. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szexuálpszichológushoz.
2019. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Én hosszabb ideje vagyok így, de én is el fogok válni. Nagyon megalázó neki hogy férfiként semmibe vetted, ezért most már kb semmit nem tudsz csinálni. Ha kommunikálta feléd hogy ez így neki nem jó és te ezt semmibe vetted akkor viseld a következményeit.
2019. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a férjed, gondolom nem ez az első alkalom, hogy jelezte feléd, hogy ez így nagyon nincs rendben. Korrekt tőle, hogy nem megcsalással akarja ezt orvosolni, azt nem várhatod el tőle, hogy csak azért, mert neked elment a libidód, egy életet leéljen szex nélkül. Nyilván nem az a legfontosabb egy kapcsolatban, de ettől még nagyon fontos.

Mit tettél azért, hogy változtass a helyzeten? Elmentél orvoshoz hormonvizsgálatra, szakemberhez pszichológia viszgálatra, próbáltad valahogy megoldani?

2019. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Borzasztó egyszerű a képlet. Dugsz vagy váltok. Azt azért beláthatod, hogy pár év után abszulút semmi, az nem oké egy kapcsolatban. Ha ez így szerinted oké és nincs vele teendő, akkor a hapik 99%-dobna ugyan úgy.

Lehet hormonális dolog. Menj el szépen 35k-ért és csináltass egy női hormon panel vizsgálatot, aztán konzultálj a nődokival az eredményről/problémáról.

2019. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Igazából nem lehetsz se pipa rá és nem is hőböröghetsz. Teljesen természetes és elfogadható ha emiatt el akar hagyni.
2019. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát figyelj, ha neked ez így rendben van, a pasinak is csak a szex hiányzik, mond neki, hogy keressen szeretőt. Így a házasságod megmarad, a gyerek nem apa nélkül nő fel, neked nem kell szexelni, a csávó meg nem lesz kielégítetlen és frusztrált. Mindenki nyer.
2019. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, gondolkoztam rajta mitől változtatnám meg a szándékom.

Ha látnám rajta hogy megkereste a problémája okát, tesz ellene és visszatért a vágya irántam akkor lehet hogy nem válnék el. Én még nem adtam be a válókeresetet, ha ő már igen akkor ő már eldöntötte hogy továbblép.


Az "olyan jól megvoltunk egymással" szerintem maximum részedről igaz.


Talán ha a válás után látja hogy megváltoztál akkor lehet hogy visszatér hozzád, de csak akkor ha 100 százalékig biztos hogy ki tudod elégíteni.

2019. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Magaddal kellene kezdened valamit, nem a férjeddel. Vagyis vele is... legyél nő és feküdj le vele.
2019. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

"legyél nő és feküdj le vele"


Értsd: hagyd magad megerőszakolni. Ez a nő dolga, használatban adja a testét.


(Vannak olyan férfiak, akik ilyenkor nem mondanak igent, mert fontos nekik, hogy a nő akarja, lelkesedjen értük? Nagyon érdekel a válasz.)

2019. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!