Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő a saját pénzének az ellensége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a saját pénzének az ellensége?

Figyelt kérdés

Vannak olyan kellékek a háztartásba amit ingyen vagy olcsóbban be tudok szerezni mivel nagykerből tudok hozatni. Mondtam barátnőmnek hogy ha kell vlmi szóljon és ne a boltba vegye. Erre megveszi a boltban..nem egyszer kétszer..


Ilyentől a falnak megyek..ezen is spórolhatna de neeem..


2019. nov. 28. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezt már kèrdezted nem egyszer, nem kètszer. Ő is minden bizonnyal falnak megy már a te szrságaidtól, mert van bőven.

Egyèbkènt szerintem azèrt veszi meg boltban, mert önállósodni akar, ès nem állandóan a szüleid függèse alatt èlni.

2019. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet szereti maga kiválasztani, megvenni, kifizetni.

De a választ csak tőle tudhatod meg.

2019. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig konkrét típust és színt nézek ki, konkrét paraméterekkel és más nem kell helyette. Ha te tudsz pont olyat hozni, amilyet ő akar, akkor ez mondjuk nem gond...


Kivéve akkor, ha vágtad már a fejéhez bármilyen formában az anyagiakat. Exem egyszer játszotta ezt el, onnantól külön kassza volt és nem én húztam a rövidebbet

2019. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiket az élet önnállóságra nevelt! Ők nemszívesen kérnek vagy fogadnak el szívességet senkitől, nekik ez kellemetlen. Nem akarnak kihasználni senkit, vagy lekötelezettnek lenni. De ettől még jószívűek, csak persze az ember igyekezne mindenben segíteni a párjának, és nekünk is rossz ha nem engedi. Az én párom is ilyen! Kikéri háztartási nagygép vásárlása előtt a véleményem, meg megbeszéltük, hogy majd együtt megnézük. De tudtam, hogy úgyis egyedül fogja megvenni, és így is lett! 😀 De pont ezt szeretem benne, hogy nem az a tesze-tosza határozatlan nő, hanem megold mindent.Szóval ha ilyen, attól még ne haragudj rá, csak nem akar kihasználni!
2019. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is suger a baratnod. Az ilyen nem valo a kozos eletre.
2019. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne haragudni rá. Nekem is volt a fürdőszobai csapteleppel (mert fontos:D) konkrét elképzelésem , majd jött a sógor, hogy ilyet meg olyat tud olcsóbban. De az nem olyan amit én oda terveztem hiába volt 3000 ft-al olcsóbb. Inkább kifizettem a + pár ezret de AKKOR is olyan lesz :D
2019. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kár sza.rrágóskodni néhány ezer Ft-on?!

Azért a garasverés is rohadtul kiábrándító, lehet neki meg ez a baja veled.

2019. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ezzel havi szinten mennyit lehet spórolni? Mert én is takarékos vagyok, viszonylag sok pénzt is teszek félre a fizetésemből, de nem kell minden anyagi dolgon összeveszni, vagy ha az egyik már tőled többet/kevesebbet költ, máshogy csinál valamit, akkor abba belekötni. Nincs két egyforma ember, mindenkinek lesznek valamilyen a te szemedben "szarságai", amikhez alkalmazkodni kell.
2019. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nézd az összes higiénés és tisztító szerig ami kell felírhatná. (sampon tusfürdő zsepi fogkrém parfüm fogkefe mosó és mosogatószer öblítő )ezeket jóval bolti ár alatt v ingyen be tudnám szervezni
2019. nov. 28. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem barátkoznék olyannal aki ingyen tud beszerezni.

Örülj neki, hogy még nem rúgott ki!

2019. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!