Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagy, de tetszik egy fiú, talakoznal vele?

Figyelt kérdés
Természetesen csak egy beszélgetés erejéig. Megcsalásrol szó sincs

2019. nov. 28. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha a kapcsolatomban nincs minden rendben, akkor igen.
2019. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok egy szánalmas lotyó. Ha a kapcsolatomban nem működik valami, akkor nem másnál keresem azt, ami hiányzik és nem hozom magam olyan helyzetbe, aminek érzelmi katyvasz lehet a vége.
2019. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Miről beszélgetnénk? Ha tetszik a fiú, találkozok Vele, beszélgetünk...és Neki is bejövök, vélhetőleg folytatást szeretnénk mindketten. De ha nem, akkor is érzelmi válságba sodornám magam.


Nem találkoznék Vele, vagy annak tudatában,hogy kiteszem magam mindennek.

2019. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ... Ha amúgy baráti a viszonyunk, és nem bele vagyok zúgva, csak helyesnek, meg jó fejnek gondolom, akkor igen. Attól, hogy valaki az esetem is lehetne, ha szingli lennék, még képes vagyok normális emberként viselkedni vele, elvonatkoztatni ettől, és nem félrelépni.

Ha komolyabban tetszik, esetleg szerelmes vagyok, vagy kb semmi személyes kapcsolatom nem volt vele korábban, akkor nem. Kivéve, ha úgy döntök, hogy inkább vele, vagy egyedül lennék, mint párommal, akkor szakítás után találkoznék vele. De nem vagyok idióta, hogy szánt szándékkal játszadozzak a tűzzel, hogy vajon elalszik, vagy fellángol, miközben van egy jól működő, boldog kapcsolatom. Ha pedig nem ilyen a kapcsolatom, akkor vagy igyekszem helyrehozni, vagy véget vetek neki.

2019. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Teszem. Tönkre. A. Kapcsolatom. Egy. Olyan. Ember. Miatt. Akit. Nem. Is. Ismerek.


Nem fogom otthon szítani a tüzet meg aggodalomra vagy a párom bizalmatlanságára okot adni. Sosem értettem azokat az embereket, akik ilyen "ártatlan" szórakozgatásokkal bántják a kedvesüket. Nekem nincs ilyen áron szükségem arra, hogy egy idegennel szemben szürcsölgessem a kávémat. Még szingliként sem biztos, hogy mennék... Így viszont főleg nincs szükségem új emberekre, főleg ellenkező nemű "barátokra", akik utána meg kavarják a szart...

2019. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban vagyok, nem nézek meg másokat.

Nem, nem kamu.

30N

2019. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!