Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ha a párotok ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Össze vissza dolgozik a család üzletében mint eladó kb 11től 5ig. Emelett minden éjjel segít az apjának 23tól 2.30ig. Utána minden kezdődik előlről.


Ezért kap 100e ft-ot. Mivel az egyik szemére nem lát még rokkant nyugdíjt is kap ugyanennyit.


Viszont nem szeret ott dolgozni de mivel nem tudja mihez kezdjen az életével így műszájbol dolgozik ott mert szülei azt mondták ne keressen mást. És nem is gondol előre azt mondták azt csinálja azt csinálja ...


2019. nov. 30. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos eléggé meg van lőve mivel az egyik szemére nem lát. Szomorú tény kimondani, de nem sok helyen alkalmaznák.
2019. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez így nem élet. A kapcsolatra nem jut semmi idő. Az meg hogy ne keressen mást, hagyjuk már. Itt az is gond, hogy a szülei befolyásolják nagyon. Az egyik szemére nem lát. Ma már teljesen vakokat is alkalmaznak sok helyen. Tapasztalatból beszélek, én is az vagyok. Csak utána kellene menni a dolgoknak és nem megelégedni azzal, ami van. A Salva Vita alapítványt tudom ajánlani. Ők fogyatékkal élő álláskeresőket hoznak össze olyan cégekkel, akik nyitottak a megváltozott munkaképességű emberek foglalkoztatására.
2019. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van német középfokú nyelvvizsgája az angolt most csinálja. Turisztikai főiskolát végzett
2019. nov. 30. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Keresse fel az alapítványt, ők tudnak segíteni. Ne ragadjon bele egy ilyen "munkába" ahol a szülei csúnyán mondva kihasználják az állapotát és potom pénzért dolgoztatják. Pláne ha diplomája is van.
2019. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, mostmár nem ingyen melózok, hanem 100e-èrt? Jah, legalább haladunk, haladunk 😁
2019. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag napi 9,5 órát dolgozik egy totálisan abszurd időbeosztással a szüleinek, feltételezem bejelentés nélkül és mindezért 100ezret kap!

Ha kenyéren és vízen kellene élnem, vagy a sarkon kéregetnem, ezt akkor sem csinálnám, elvégre elvek is vannak a világon és a szüleim uzsorázzák ki az anyjuk nemi szervét!

Ha valaki a fél szemére nem lát, legfeljebb nem lesz mesterlövész, de millió és millió lehetősége van, különösen, ha tanult ember, nyelvtudással!

2019. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért érdekel, hogy más nő mit gondol róla, ha egyszer ott van a barátnőd, aki mindkettőtöket eltart? Mert szerencsétlen két állásban dolgozik, mert egy életképtelen f..sz vagy, aki hónapok óta írogat ide... Szánalmas.
2019. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem élet sztem is befolyásolják erősen.
2019. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!