Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van sunnyogós párja?

Figyelt kérdés

Általános okosságoktól most eltekintenék. Tapasztalatok érdekelnének, akár vki most él ilyen emberrel, akár régen, hosszabb ideig.

Nem feltétlenül megcsalásra kell gondolni, sőt. De egy kérdést nem lehet neki feltenni, mert vagy visszakérdez, vagy félremagyaráz. Nincs egyenes válasz.

Elhallgat dolgokat, stb.

A vérében van, ilyen.



#bizalom #hallgatás #Sunnyogós #félremagyaráz
2019. nov. 30. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ki olyan hülye, hogy tudatosan ilyenekkel nyomoritja az eletet? Te jo eg..
2019. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen. Semmit nem kötött az orromra, fogta magát csak úgy lelépett pár órára, ne faggassam hova ment, semmi közöm hozzá. Nem tudja mikor jön haza, "a dolga után megy". Nem lehetett megbeszélni vele semmit, "ne bsztassam". Kiderült, kettős életet élt, meg is csalt. Már szerencsére más kínlódik vele.
2019. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha lenne nem lenne :D Furcsállom, hogy valakinek ez belefér egy "felnőtt" kapcsolatban.
2019. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

"Elhallgat dolgokat, stb."

Én ilyen vagyok. Jobb ha a párom nem tud dolgokat és ezt ő meg is érti. Azt is megérti, ha 2-3 nap nem megyek haza. Azt is tudja, még haza nem érek, ne keressen telefonon, ne érdeklődjön utánam.

2019. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem többen élnek ilyen kapcsolatban, mint gondoljuk. (meg millió más sz arban)

De ez egy anonim oldal, itt le lehet írni.

2019. nov. 30. 20:37
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ilyen volt a párom. Állítólag nem volt hozzászokva h elmesélje a dolgait.

Aztán volt olyan húzása h oszinten elmondtam h találkoznék egy ellenkező nemű haverommal, és rosszallotta. Félévre rá megtudtam h ő még akkor talizgatott a hátam mögött egy haveecsajjal akit még nem ismertük egymást, megdugott..

Nekem ez full bizalomvesztéssel járt és elhidegültrm annyira h már nem bírtam vele maradni.

2019. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak volt...
2019. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Gáz vagy 6-os. Nagyon.
2019. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért gáz a 6-os?
2019. nov. 30. 21:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt de ő nem csalt meg. Titkolozott de mögötte egész más dolog állt csak már ebbe nekem nem fért bele szakítottunk. Mi értelme egy kapcsolatnak ha nem tudjuk megbeszélni a dolgokat pláne a párunkal.
2019. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!