Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő 27 én pedig 31 éves.

Néhányszor feltűnt, hogy amikor elmegyünk valahova és van velünk egy légtérben (ruhabolt, bevásárló központ stb..) egy jó pasi, felveszi vele a szemkontaktust. Próbálja úgy csinálni és úgy helyezkedik hogy ne vegyem észre, de teljesen egyértelmű. Például egy ruhaboltban úgy térült fordult hogy elment egy a kiszemelt mellett és közben csekkolta, én pedig ezt a férfi részlegről ruhát válogatva néztem végig.

Amikor az első ilyet tapasztaltam felháborodtam és egy felfokozott beszélgetéssel megemlítettem neki, de azt mondta nagyon rosszul láttam. Rendben, megegyeztünk hogy biztos rosszul láttam, de nem, csak már nem említem meg neki. Egyébként mielőtt megismerkedtünk, mi is így kezdtük, munkánkból adódóan rendszeresen találkoztunk és szemeztünk, de volt barátja így sokáig csak nézegettük egymást, majd miután elhagyta a barátját, szinte azonnal randiztunk.

Most azon gondolkodom, hogy megemlítem neki és ha letagadja, a sok jó tulajdonsága ellenére elhagyom, ugyanis nincs azzal problémám ha megnézünk mást is, de amikor együtt vagyunk, és nem csak egy röpke pillantást tesz, hanem igyekszik minél többet kontaktust teremteni, úgy gondolom nettó tiszteletlenség, persze Ő azt hiszi nem látom.



2019. dec. 1. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen feleslegesen túráztatod ezen az agyad,egyrészt senki sem vakságot fogad,másrészt akit vinni lehet azt vigyék.

Én max megkérném amennyiben a játékos flörtölgetésein túl bekerülne valaki a képbe azt lehetőség szerint ne utólag tudjam meg,vagy ha ennek a kitételnek nem tud/akar megfelelni akkor minősítsük vissza/szüntessük meg a kapcsolatunkat mert nem szeretnék átbaszás okán mérges lenni.De ezt meg már gondolom a kapcsolat elején letisztáztátok,pláne ismerve az előzményeket.

2019. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Kutyabol nem lesz szalonna
2019. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, ez tiszteletlenség és a másik megalázása.


Csábító akar lenni, de valójában közönséges.

2019. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

te is csak egy vagy a többi közül neki, ahogy jön egy jobb már lép is. Ahogy az előzővel is megtette veled.

Én nem maradnék vele.

Azért, mert egyrészt tiszteletlenség, másrészt meg csak idő kérdése mikor megy félre.

Egy ilyen nő soha nem fog változni senki és semmi miatt.

Spórold meg a veszekedéseket és a felesleges ideget, dobd ki a francba.

2019. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hülyének néz.
2019. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalat az, hogy akivel nem lehet megbeszélni a problémát, mert szemrebbenés nélkül tagadja le a nyilvánvalót, azt expressz ki kell hajítani. Az ilyen ember (férfi és nő is) mindig ezt csinálja, mindenben, akkor is hazudik, ha kérdez, és ő sose hibás, csak látod rosszul.

Az csak hab a tortán, hogy mindenkivel kikezd melletted is, hát képzeld el mit művel, ha ott se vagy...

Ne kínozd magad, sose változik meg. Alapvetően egy emberileg s2ar jellem, ami nem változik soha.

2019. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy reagáltatok a helyzetemre!


Esetleg ha valaki olvassa a válaszokat és úgy gondolja van néhány szavas hozzászólása, ne tartsa magában.

Kérem aki ezt olvassa ne fogja a többség pártját a kommentek alapján, amennyiben van eltérő gondolata ne kíméljen, amennyiben azonos gondolata van kérem fogalmazza meg miért, hiszen ez a téma másnak is nagyon hasznos lehet, ha kellően kivesézzük.


Mégegyszer nagyon köszi mindenkinek!!!

2019. dec. 1. 10:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nem mindenkivel kezd ki, kb havonta egy alkalom amikor ilyet tapasztalok.
2019. dec. 1. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Talán nem kapja meg tőled a számára kellő figyelmet, ezt akarja bezsebelni másoktól! Minden nőnek imponál egy tetsző tekintet mástól, jól esik az önbecslésének! De te, mint férfi, ha megnézne más nő/csaj, ugyanígy jól esne, nincs különbség! Lehet jobb nő a nők között, mint te férfiak között! De mivel "szeret", veled van! De hidd el, kell mástól is az elismerés, ebben a helyzetben! Örülj, hogy veled van, szeret, más nem számít!
2019. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!