Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elmondta, h megunt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elmondta, h megunt. Mit tehetnék, h mégis működjön?

Figyelt kérdés

Azt mondta, h ő még nem volt ilyen sokáig egy nővel együtt. 2.5 éve vagyunk egy pár. Szeret meg minden, nem akar elveszíteni, nem akar megcsalni, de fura neki h csak én vagyok. A szex havi 3 4 alkalom.

Sajnos elég sokat vitázunk balga dolgokon. De szeretjük egymást. Ölelget, puszilgat mindig, de valami mégsem oké. Biztos, h megunt. Tudom.

Lehet ezen még változtatni?


2019. dec. 2. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Havi 3-4 szex? Az komoly. Hány évesek vagytok, 60?

Nem lehet visszahozni, hogy új és izgalmas legyél. Majd keres melletted valaki mást, aki ezt nyújtani tudja, te meg maradsz a biztos pont, a fix punci.

2019. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem exem ezt 1 év után mondta. Vágtam is ki a búsba. Szeretem, mikor az embereknek akkor van csak pofája eléd állni, mikor már jóformán semmit sem tudsz tenni. Itt az oldalon is akkor nyígnak csak, mikor már az embernek van gyereke, megvan a 20 kiló feleslege, mikor már megunták, mikor havi 3-4 szex van. Akkor is csak így utólag beköszönnek, hogy ja amúgy izé... Takarodjon az ilyen a fenébe, tett volna a kapcsolatért akkor, mikor lehetett...
2019. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azt mondta,hogy megunt, vagy amiket elmondott abból Te következtettél erre?


Kell egy alapos beszélgetés miben tisztázzátok ki mit érez, és érdemes-e folytatni, illetve mit tudtok tenni annak érdekében (pl. gyakoribb szex, több közös program),hogy ez változzon?

2019. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
2es én pl. jeleztem bnőmnek hogy kezdjen vlmit a kb +10kgjával szépen, csúnyán mégis semmit sem tett/tesz!
2019. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ja, +10 kilónál kell szólni, gratulálok. És addig mi volt?
2019. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezeket ő mondta.
2019. dec. 2. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Napi 3 szex oké. 🙂
2019. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy ő szerinte van-e még vissza út. Ha igen, milyen feltételekkel? Te is gondold át, hogy mit változtatnál rajta, mit vársz el tőle (hogy ne egyoldalú legyen a játszma), de az sem baj, ha Te nem kérsz tőle semmit. Mondd azt, hogy számodra ő így megfelel. Teljesíthetetlen dolgot (bosszúból) nehogy kérj tőle! Bevezetőben ígérd meg neki, hogy hajlandó vagy lefogyni...

Ffi.

2019. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kalap, kabát.
2019. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

barátom ugyanezt tolta be másfél év után, múlthéten dobott ki... addig elnyomta magában amíg már semmit nem lehetett tenni, én meg néztem mint rozi a moziban, mikor szakított, hogy amúgy már hónapok óta nem szeret... mármint nyilván éreztem, hogy gond van, de azt nem, hogy ekkora.

remélem egyszer az élet összehoz már valakivel, aki őszinte és tud nyíltan beszélni a gondjairól is, mert máskülönben soha nem lehet megoldani őket...21L

2019. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!