Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátom baja, hogyha már az is zavarja, hogy én moziba megyek a barátaimmal, amíg ő dolgozik?

Figyelt kérdés
Ha rajta múlna, folyton együtt lennénk. Ami eleinte aranyos volt, 9 hónap után kicsit már fullasztó. Minden nap szeretne találkozni, munkaideje után. Nekem heti háromszor pilatesem van, és csak 7-től érek rá, nem fél öttől, ez nálunk állandó vitaforrás. Szeretne együtt sportolni, de amikor javaslok neki valamit, visszakozik. Ha a munkaszüneti napot nélküle töltöm, duzzog, hogy ő otthon unatkozik. Most az a baja, hogy őt behívták dolgozni szombatra, én pedig kihasználtam a lehetőséget és elmentem barátnőzni, együtt ebédeltünk és moziba mentünk. Délután meséltem neki, hogy mit csináltam szombaton, és az volt a baja, hogy miért nem vele mentem moziba, miért barátnőkkel, miért nem vártam őt meg. Mondtam neki, hogy pont azért szerveztem programot, mert nem akartam nélküle otthon unatkozni, ráadásul egy olyan film miatt duzzog, amire nem tudtam volna elrángatni.
2019. dec. 2. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ti ketten mást-mást vártok a kapcsolattól. Nem fog működni.
2019. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
De ha latod, hogy nem normalis, es alkalmatlan egeszseges kapcsolatra, akkor minek eroltetni ezt tovabb?
2019. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanilyen volt az exbarátnőm is. Az ilyen embereknek nincsenek barátaik, nincsenek hobbijaik, egyedül képtelenek feltalálni magukat. Téged terhel, tőled várja el, hogy lefoglald, mert egyedül képtelen meglenni. 2,5 évet voltam együtt egy ilyen nővel, így egyet tudok tanácsolni: MENEKÜLJ, ne pazarold rá az idődet és keress egy olyan srácot, akinek van hobbija, nem kapcsolatfüggő. Ez idővel csak még rosszabb lesz.
2019. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
84%
Bizonyára nincsenek barátai és ha egyedül marad unatkozik és téged szekál, ha elmész a barátnőiddel valahová. Sőt több, mint valószínű , hogy irigyli is tőled, hogy neked vannak barátaid. Vigyázz az ilyen emberrel, mert barátot nehezebb találni, mint társat! És az ilyen ember elvárná azt is, hogy soha ne találkozz a barátaiddal, tehát szépen azt akarná, hogy csak ő létezzen számodra senki más.
2019. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Tudod neki belül az a baja, hogy kivetíti rád a saját önértékelési nyomorát. Nem bírja elviselni, hogy mással is képes vagy jól érezni magad és hogy nem csak utána ácsingózol, amikor nem vagytok együtt. Birtololni, korlátozni akar, el akar marni mindentől, ami fontos számodra, mert így kiszolgáltatottá válsz számára, erre pályázik. Igaza is van egyébként, egy ilyen selejt pszichopata suttyóból minden sarkon van 100, amint megjön az eszed rájössz, hogy jobbat érdemelnél, el fogod hagyni és meg is fogja érdemelni.
2019. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha a következő barátod olyan lesz mint te most, akkor megtudod.
2019. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagytok egymáshoz valók.
2019. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg kisebbrendűségi érzése van és féltékeny. Biztos benne, hogy amikor barátnőkkel mész valahova, ott pasik tömkelege ragad rátok és még a végén összejössz valamelyikkel. Ezért csak akkor nyugodt, ha vele vagy. Különben bárhol bármikor bepasizhatsz. Nem a szabadidőt és a barátnőket sajnálja tőled, csak fél, hogy bepasizol.

Nekem is volt ilyen korszakom, ha a párom moziba ment a barátaival, attól féltem, hogy esetleg csajok is mennek velük, csak nem mondja el, vagy ott szed fel valakit. Mondjuk ettől még nem tiltottam el és nem rendeztem jelenetet, nem is volt gyakori az ilyesmi, néhány évente 1-2 alkalom, de mégis paráztam tőle. Eltelt azóta 10 év és már sajnos az se érdekelne, ha egy lány ágyába mászkálna, amikor nem vagyunk itthon.

2019. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Ki akar sajátítani, de ezt te is tudod.

Csak az a kérdés, meddig viseled el.

2019. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Magának akar. Exem is ilyen volt,hálistennek emgszabadultam tőle. Rtöbbet ilyen pasi nem kéne
2020. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!