Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánnád a párod?

Figyelt kérdés

ha meghízna. Kicsit tobb kint 10kg van rajta plusszba. Van rajta mit fogni ez nem is baj de nem ennyi.


A minap éreztem azt hogy nem kívánom annyira. Mert csúnya ilyet mondani de olyan mint egy farönk. Nincs dereka duci combok és még a vénusz dombon is van zsír. Emellett olyan érzésem van mintha egy fadarabot pakolgatnék..


Rémiszt hogy ezt érzem de hiába szóltam neki


2019. dec. 2. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Hízz el te is, majd meglátod mit szól hozzá :D
2019. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy, hogy 45-ről hízik 55-re vagy 80-ról 90-re és nő vagy férfi.


Az sem, hogy izom lesz felszedve, vagy csak zsír. Esetleg a kettő keveréke.

Na és persze a magasságot is figyelembe kellene venni.



Egyébként volt 2 olyan párom, aki 20-30 kilót hízott, na az nem tetszett.

2019. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom (férfi) 20 kilót hízott, mióta együtt vagyunk, de ugyanúgy kívánom, mert szeretem. Az egész embert akarom, testestől, lelkestől, akkor is, ha hízott, ritkul a haja, és megjelentek az első ráncok. Azt meg a testem már tudja, hogy jó lesz az nekem, csak hagyjam magam. 😉

Akit 10 kiló plusz ennyire lehervaszt, az sose a volt szerelmes, csak a testét kívánta.

2019. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2019. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Volt barátnőm, aki 50-ről hízott 60-ra, még jobb is lett.

Meg olyan is, aki alapból 80 kiló volt, de 180 magas, úgy nézett ki, mint Xéna a harcos hercegnő, hú apám.

És olyan is volt, aki már 60 kilósan is duci volt a 150 centijével. Szóval egyben kéne látni a nőt, hogy meg tudjam mondani szexi e vagy nem.

2019. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
153cm és 68kg. Egyszer már lefogyott 55re na az baromira jó volt ; volt erőnléte kondíciója jobb közérzete..
2019. dec. 2. 13:38
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég sok, a magasságához mérve.
2019. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
A leírás alapján én azt hittem minimum 80 kg. A magasságahoz merten tényleg lehet egy kis feleslege de azért még a durva elhizastol nagyon messze van.
2019. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem, de ez nálam összetett. Ha betegség miatt hízna meg, akkor biztosan mellette maradnék, mert piszokszar lehet, hogy nem elég,, hogy utálod magad, ahogy kinézel, még azt is elveszíted, aki szeret. A vonzalom nem tudom, hogy működne, lehet, hogy úgy, mint az öregedés, hogy hiába lesz akármilyen a másik, én akkor is ugyanazt az embert látom, mikor a szemeibe nézek és a szeretetem felülírja a szerencsétlen helyzet okozta problémát.


De ha valaki eligénytelenedne, nem lennék szívbajos. Kiteszem a lelkem azért, hogy munka mellett valahogy nézzek ki én is meg az otthonom is és az a hála, hogy a valagát nem képes felemelni napi egy órára meg kevesebbet zabálni, mikor otthon tiszta házikoszt van, zöldséggel és natúr hússal és bármikor jöhetne velem edzeni? Na ez nekem nem pálya. Abba az emberbe szerettem bele, akinek saját igényessége nem disznóméretűre hízni. Sosem volt fitneszmodell alkatú párom, szeretem a puhácska hasat és a kerek pofit, de van egy határ, ahonnan nem azt nem tudom elhinni, hogy hogy nem zavarja, hanem hogy hogy a halálba nem volt rosszul, amíg napról napra kitömte magát, mint a pocok. Egy egész tányér kaja után már szinte rosszul vagyok, annyira nem fér belém, az a szerencsétlen meg magába önt 3000 kalóriát és meg tud mozdulni? Neemnem. Nem malacot vettem, hanem egy embert.

2019. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Passzold le átveszem..:-)
2019. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!