Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szereti azt a másik lányt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány akibe régen szerelmes volt a párom de akkor még engem nem ismert. ( igaz a csaj kikosarazta anno a páromat de a párom nagyon szerelmes volt belé) én 2 éve vagyok együtt a párommal és láttam hogy írt annak a másik lánynak a facebookon az idővonalára szülinapjára. Szerintetek szereti még azt a lány vagy érez iránta még valamit?
2019. dec. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert felköszöntött egy régi ismerőst, aki évekkel ezelőtt tetszett neki, már egyből éreznie kell iránta? Jesszus gyere le.
2019. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne higgy annak, aki most biztosan állítja, hogy szereti, ill. nem szereti a régi szerelmét.

Lehet ez is, lehet az is, de nehogy elkezdj féltékenykedni, mert oda lesz az eddigi szép napjaitoknak!

Ha csak a fiúd üzenget, akkor nincs probléma, de ha komoly szövegű üzenetváltásokra kerül sor (amit nem feltételezek), akkor más LEHETNE a helyzet. Én például nem írnék a réginek még szülinapra sem...

F.

2019. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Hogy én mennyire rühellem ezeket a fazonokat, akik az exeiknek meg a régi kiszemeltjeiknek teszik a szépet és felköszöntgetik őket, miközben az rájuk sem bagózik. Vakarózni tudnék az ilyen emberektől.


Ha haverok voltak vagy valami és úgy tetszett neki meg még él az ismeretség, akkor érthető, de egyébként elég primitív. Sokan nem értenek egyet velem, de ez van. A magam részéről nem érzem szükségét ilyen embereknek tetszelegni.

2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ugye te is mindenkibe szerelmes vagy, akit felköszöntesz?
2019. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!