Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt depressziós a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt depressziós a párod? Hogy lehet ilyenkor segíteni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalatból mondom, a legtöbb, amit tehetsz, hogy fizeted neki a szakembert, ha ő sokallaná. Fölösleges önjelölt terapeutát játszani. Nem elég, hogy az ember ronthat a helyzeten, ő maga is rámegy.
2019. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Ez a depresszió egy modern betegség? Nem kötözködésből kérdem. De x éve nem nagyon hallottam. Főleg nem ennyit. Nem az unalom hozzá ki az emberekből?
2019. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Légy mellette, és figyelj rá.


Valaki bátorítást kér. Valakinek az kell, hogy megfogják, és talpra rántsák - egy kezdő lökés, hogy felállhasson.


Valaki csak azt szeretné, hogy meghallgassák.

2019. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Na, megint az van nullán, aki ért is a témához. Gratulálok, akkor csak csináljátok, vigyetek haza Terézanya módjára minden szart, mintha ssheretetszolgálat lennétek, hátha egy kiszolgáltatott ember jobban kapaszkodik belétek...
2019. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Volt. Sehogy.


Soha többet.

2019. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Volt, mindent megpróbáltam, mellette álltam, beszélgettem vele mindig minden gondjáról, kimozdítottam otthonról, szeretgettem, ha egyedül akart lenni békén hagytam és mégis annyira belesüppedt, hogy a végén elhagyott. Semmiben nem látta már örömét, ezáltal bennem se, az utolsó 2 hónapban csak én küzdöttem a kapcsolatért, ő totál leszarta, hogy maradok-e vagy sem. És én idióta maradtam volna még kitudja meddig, mert szeret(t)em.


Most még fáj, mert friss a szakítás, de bízom benne, hogy lesz majd jobb. 21L

2019. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Én mindig csak addig vagyok depis, amíg nincs barátnőm. Amint lesz, és azt látom, hogy szeret, kivirulok, megjön az életkedvem. Úgyhogy nekem ez az instant megoldás, nem kell pátyolgatni.
2019. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ milyen ember, mire lenne szüksége. Attól még hogy valaki depressziós, nem lesz egyforma az összes többi depresszióssal. Én olyat ismertem akin a jó munkahely segített.
2019. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt depressziós, egészségügyi vagy életbeli probléma? Ha egészségügyi, akkor irány a doktor, ha életbeli akkor segíts változtatni a dolg(ok)on. Egyik válaszolóval részben egyetértek, ha mindig történik valami körülötted, új élményeket szerzel, emberek között vagy (akiket szeretsz), sokkal kevésbé valószínű, hogy valaki depressziós legyen, mert minden napja tartalmas.
2019. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam depressziós,sajnos. Úgy segített rajtam hogy félredugott:) máshogyan nem.
2019. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!