Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok boldog lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog lenni egy másik ember tarsagaban?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatok ami rendben volt. Viszont a barátnőm kiszerett belőlem és elhagyott. Ennek 10honapja hogy vége van de képtelen vagyok tullepni rajta mert nem tudom öt ell feledni mivel hetente járnom kell hozzá a kisgyereket meglatogatni. Sajnos már nem szeret engem és tullepet rajtam. De bírom elfeledni pedig azóta megprobaltam mással is de nem ment. Nem tudok rendet rakni magamban és ebbe kezdek lassan bele örülni. Semminek nem tudok úgy örülni semmi nem dob fell 10honapja. Sőt azt sem tudom hogy szeretem e egyáltalán e még de valamiért azt akarom hogy velem legyen újra.

Szóval elég alaposan rendet kell rakják magamban mert ez így tovább nem mehet. Hogyan csináljam???


2019. dec. 2. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A legjobb haverom és munkatársam ugyanebben a cipőben evez. Az asszony elhagyta egy másik férfiért és vitte a gyerekeket is. Egyszerűen nem tudja hova rakni azt, hogy hetente látja másik férfival a nőt akit mai napig szeret és ezt a gyerekei is észre veszik rajta, mert ideges, mert ingerült. Sajnos ez egy olyan helyzet amivel vagy megbékélsz vagy teljesen elvágod a kapcsolatot a régi családoddal és új életet kezdesz. Persze ilyenkor lehet azzal érvelni, hogy ennek a gyerekek isszák meg a levét, de ha van másik "apuka" is az életükben akkor kevésbé sérülnek.

Ha közös a gyerek, akkor annyival tartozol neki, hogy anyagilag segíted a nevelését, de nem kell személyesen találkoznotok ha nem akarod. Ilyenkor azt szokták tanácsolni az ügyvédek, hogy 1 összegben váltsd meg a Tartásdíjat és csukjad be azt a fejezetet az életedben.

Ha veszed a kalapod és elköltözöl más városba, esetleg más országba akkor új környezetben könnyebb újrakezdeni, mert nincs semmi ami a régi életedre emlékeztet.

2019. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!