Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Páromat zavarja, ha kivágott/szexis/mély dekoltázsú felsőket hordok, és fellövök olyan képeket facebookra.

Továbbá egyéni képeket sem szereti, ha felteszek, mert szerinte, ha nekem párom van, akkor ne magamat mutogassam, hanem közös képeket tegyek inkább fel.


2019. dec. 2. 17:11
1 2
 1/15 Modeler ***** válasza:
79%

Ezt laikusok úgy hívják, féltékenység.

Nem tudhatod hány facebook ismerősöd nyáladzik a képeidre. Néha azért tegyél a párod kedvére is és tegyél ki közös képeket.

2019. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
mély dekoltázs én sem látom miért szükséges.
2019. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
A közös képes kikötést baromságnak tartom, de az szerintem tök normális, hogy nem akar egy magamutogató lotyót maga mellett.
2019. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem miért kell a kivágott felső?

kinek akarsz tetszeni?

nem értem..a párod szexinek tart , akkor minek kirakni a kirakatba?:D vagy nincs önbizalmad talán?

Lehet hülyén hangzik, de én mindig mondom a páromnak, hogy ha egyszer azt veszi észre, hogy szexi képeket rakok fel magamról instára vagy facebookra akkor egészen biztos lehet benne, hogy valami baj van és akkor foglalkozni kell velem, mert elhanyagolva érzem magam.

Bár nálam a szexi nem egyenlő a hiánytalan öltözékkel.

Ha férfi lennék, nekem sem tetszene, sőt...engem taszítana az ilyen nő..

de mondjuk nyilván senkinek semmi köze hozzá, hogy mit raksz fel magadról.

Ha ennyire féltékeny, te meg nem vagy egy szemérmes fajta akkor sok problémátok lesz és az bizony elég fárasztó.

33/N

2019. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

minek kell kirakni a melleidet?


Hogy a sok szerencsétlen csorgassa rá a neten?

2019. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A combomnál szaggatott neccharisnyás, vagy sima lyukas farmer is zavarja!
2019. dec. 2. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is szóvá tenném a páromnak, feleségemnek.

Ffi

2019. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igen, mert félt.
2019. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Beteges féltékenység. Aztán jönnek majd a tiltások...
2019. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Én már alapból azt nem értem, hogy minek kirakni képeket? Annyira gyerekes és szánalmas a magamutogatás. Nem elég a profilkép, hogy az ismerőseid felismerjenek? Érthetetlen....
2019. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!