Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a páromat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a páromat, ha nem akarom, hogy büdösen megöleljen?

Figyelt kérdés
Munka után mindig olyan büdös. Nem izzadtságszag, hanem autó javító műhelyben dolgozik és ott összeszed minden szagot és hiába mos kezet, mikor hazajön büdös. Olyankor mindig ha meg akar ölelni fintorgok, mert nem szeretem ha így megölel, vagy mikor elhúzódtam, akkor meg ő sértődött be. Mondtam neki, azt mondta hogy ez olaj szag ezzel nem tud mit csinálni, műszak végén le szokott zuhanyozni, és csak én érzem a szagát, mert egyébként tiszta. És nem fog naponta ötször átöltözni, mert kényes vagyok a szagokra. Igaza van?
2019. dec. 2. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

:D hát nem tudom...ha izzadt a párom azt én is szoktam mondani neki, hogy zuhanyozzon le ..:D sokszor úgy szólok rá, hogy mosson fogat, zuhanyozzon le de nem..néha olyan mint egy kisgyerek.

hát ha ez a munkája és rendszeresen zuhanyzik és ennek ellenére érezni a szagot , akkor sajna sok mindent nem tudsz csinálni.

Akkor max csak este ölelget majd, amikor már minden ruhája meg haja mindene tiszta illatú.

2019. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nincs igaza.Én is utálnám.
2019. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az én pasimnak mindig lábszaga van meg ölelkezés közben nagyokat pukizik. Ennél jobb az olajszag.
2019. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába zuhanyozik ha visszaveszi a nem tiszta ruhát. Inkább itthon zuhanyozzon és öltözzön tisztába akkor. A ruha sokkal jobban beveszi a szagot, és még ezen kívül a haj. Különben ha valaki egész nap oldószeres szagot tüdőz le, az a helyzet hogy még a leheletén is érezni kicsit.
2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én attól hülyültem meg hogy bent bagózós lakásban élt, és az egész lényéböl jött ez a büdös kocsmaszag, ruhái haja mindene füst szagú volt. Annyira idegesített hogy már énis pofákat vágtam, nem engedtem hogy közeledjen. Megsértődött ő is, mert hogy nem tud ellene tenni, ott lakik... Hát én se tudtam ellene mit tenni hogy rosszul vagyok a büdöstől, nem pont ezért de szakítottunk is, másban is megnyilvánult az igénytelensége. 26 évesen akár máshova ia költözhetett volna nem rossz fizetéssel, de kényelmesebb volt a mama hotel meg a bűz. Édesapám hasonló munkakörökben dolgozik, az istállótól kezdve az olajos helyekig mindenhol szerel, kúszik mászik, úgy jön haza mint egy disznó, azonnal fürdik majd tiszta ruha. Érdekes rajta sosem éreztem, illetve anyukám sem. Ez csak igényesség kérdése, és egy udő után megundorodsz es ideges leszel tőle ha zavar de állandóan kapod a képedbe.
2019. dec. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!