Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megleckéztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megleckéztetni őt azért, amit velem csinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal több, mint egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, de az elmúlt két hónapban mintha kicserélték volna.

Folymatosan a haverjaival lóg, engem szinte teljesen ignorál, ha csak nem szexről van szó, alig beszélgetünk már, egyszerűen olyan, mintha két idegen lennénk, akik nem is ismerik egymást. Nincs senkije, ezt az opciót már rég kizártam, és igazából nem is az érdekel úgymond, hogy ezt miért csinálja..hanem az, hogy hogyan tudnám vele éreztetni, hogy ez nekem milyen rosszul esik? Én is ignoráljam őt, vagy mi? Azt szeretném, ha végre ő is érezné azt amit én már hónapok óta.. Valami, bosszú féleségre lenne szükségem, ha már a szép szó és a gyere beszéljük meg nem segít. Tudnátok nekem adni tippeket erre az úgynevezett "bosszúra"? Pl ne szóljak hozzá, hagyjam figyelmen kívül stb..


2019. dec. 2. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted, ha most lexar, mennyire fogja érdekelni a kis játszmád?
2019. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Vegre egy kis jatszmazas. Tedd azt amit o, utana o jobban, utana te jobban es a vegen lesz egy szabad leanyzo :)
2019. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondanám, hogy tedd azt, amit ő csinál, de van aki ebből sem ért. Sőt, még te leszel az elhidegült pics@
2019. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki, hogy eleged van, és a+b+c okból szakítasz vele!
2019. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értelme játszadoznod. Ő nem akar veled lenni, csak nem mer szakítani, mert hát kell az ilyenpunci, de a szeme sem rebbenne ha kidobnád olyan szinten nem érdekled.
2019. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

KOMMUNIKÁLJ VELE bzdmeg....

Nem is értem, hogy hogy lehet valaki úgy kapcsolatban, hogy nem teljesen egyértelmű dolog neki, hogy bármilyen problémám van a párommal azt megfelelő kommunikációval oldjuk meg... Neeem, szard le magasról te is azt majd biztos működik.. Ne haragudj de neked egyáltalán nem való párkapcsolat ha eszedbe sem jut értelmes ember módjára kommunikálni a pároddal hiszti meg játszma helyett.

2019. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Valami szar van a palacsintában. Kérdezz rá!
2019. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Kezdd el lúzernek hívni, szerintem arra felfigyel. Ha megkérdezi miért, mondd azt hogy majd meglátja. Ezt hívják blöffnek.
2019. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Gondoltál arra, hogy eleinte tette a szépet, de már lusta erre, és ő valójában ilyen?

Sokan ragadnak benne egy car kapcsolatban csak azért, mert remélik, hogy a másik meg/visszaváltozik, és a bunkó énje csak átmeneti állapot. Figyelmen kívül hagyva azt, hogy a bunkó énje a valódi, és a kedvesség az átmeneti állapot.


Úgyhogy ülj le, és gondold végig, hogy vele akarsz-e maradni akkor, ha semmi nem változik, és ilyen marad? Ha igen, akkor fogadd el és járd a saját utad, mikor nincs veled. Ha nem, akkor vegyél tőle búcsút, és ne szenvedj.

2019. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Te vagy a férfi vag a nő? Együtt laktok és gyakorlatilag levegőnek néz?

Van esetleg egy konkrét esemény, ami után változott meg ennyire (bármi, kicsit erőltesd meg magad)?

2019. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!