Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom valaha is megfog komolyodni, ha ő ilyen?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeret gépen játszani játékokkal, és minden hétvégén az a programunk, hogy ülünk a szobájában, ő játszik, néha együtt is valamit, de én baromira unom. Nem nagyon szoktunk kimozdulni, max annyira, hogy elmegyünk a lidlbe..... arra is nehezen tudom rávenni, de örülök, hogy legalább annyira is sikerül kimozdulni. Mondjuk kb. 3 havonta elmegyünk egyszer moziba meg Burger Kingbe.... Neki ez teljesen rendben van, én persze szeretnék kimozdulni, ilyenkor mondja, hogy akkor találjak ki valamit. Vagy múltkor azt mondta, hogy hát de most voltunk mozizni... (3 hete).


Hogy találjak ki bármit is, ha neki nincs hozzá kedve? Hétköznap nem tudunk találkozni péntek kivételével, mert mindketten dolgozunk, de pénteken meg általában fáradtak vagyunk, szóval csak a hétvégénk van, amit együtt tölthetünk. Mondtam már neki, hogy szeretném, ha néha elhívna randira, de olyankor azt mondja, hogy hát de nincs hova menni... Hétköznap meg csak addig ír nekem facebook-on, amíg dolgozik. Ha otthon van már, akkor nem nagyon, mert játszik, én meg ilyenkor tudok beszélgetni vele, de nem piszkálom, hogy velem foglalkozzon. Csak az a bajom, hogyha én nem írnék neki, akkor nem is beszélgetnénk. Nem tudom, hogyan beszélgethetnék vele komoly témákról, mert őt nem nagyon érdekli.


Meg kezd elegem lenni, hogy állandóan fogdos. Mondom neki, hogy ne csinálja, mert nem esik jól, de folytatja. Meg nem látom benne a gondoskodó férfit, aki egyszer jó apukává válna (mert egyszer szeretnék családot alapítani).


Ha ő ilyen... meg fog komolyodni? Mit kéne tennem, hogy segítsek neki komolyodni? Persze nem akarok semmit sem ráerőltetni, de ez szerintem akkor sincs jól...


Ő 23 éves, én meg 24 vagyok.


2019. dec. 2. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs együtt töltött értelmes időtök, mégis mi köt össze titeket a fogdosáson kívül?
2019. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 a fogdosás se. azt a kérdező nem bírja. :D
2019. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ugye nem fogsz gyereket szülni egy agyilag 12 éves szintjén lévő kisfiúnak!?

Nem, nem normális... és ha 23 évesen ennyire futotta, akkor később sem lesz jobb.

2019. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
65%

Szerintem az lenne első lépésben a legjobb, ha elmondanád neki, hogy szeretnél vele több minőségi időt együtt tölteni. Nézz ki programokat amik mindkettőtöknek tetszenek, írd akár őket ki kis kártyákra... Írj olyanokat is ami kifejezetten neki tetszene, de mégis kimozdulós.. Pesten elég jó helyek vannak ahol játszani is lehet, persze sokkal izgibb módon mint otthon. Utána beültök valahova enni, dumáltok :D

A lényeg, hogy mikor hazaértek, mondd el neki,hogy mennyire jól érezted magad, hogy boldoggá tett azzal, hogy elment veled. Akár jutalmazd meg valami huncutsággal este, térjetek el a megszokottól. Ez mindkettőtöknek jó lesz. :)

Aztán ha úgy látod, hogy továbbra sem veszi a lapot és nem szeretne minőségi időt eltölteni veled, érdemes elgondolkoznod azon, hogy szeretnél-e több időt "elvesztegetni" rá. (Ugye mondtad, hogy nem tudnád elképzelni mint családapa.. ez baj)

Sok sikert!

2019. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hogy a faxomba lehetsz együtt egy szellemi, óriásra nőtt csecsemővel, ha semmi komoly nem érdekli?
2019. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagytok egymáshoz valók. Van ilyen, őt a játék és a szex mozgatja, téged meg a közös időtöltés. Nagyon elmentek egymás mellett!
2019. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Munka mellett is lehet azért talàlkozni hétköznap...
2019. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem fog felnőni. És igen, az ilyen fiúcskákból nem lesznek jó apák. Szerinted mit fog csinálni a gyerek mellett? Játszik tovább te meg foglalkozz a gyerekkel. Majd néha elmegy a Lidl-be ha üres a hűtő, amúgy moss, főzz, takaríts, pelenkázz, etess, stb.

Hmmm de szép jövőkép, nemde? :)

Ismerek egy ilyen "férfit", már 3 és ugyanúgy heti 90 órát játszik a Steam accountja alapján... nagyon bíztató jövőkép egy ilyen ember mellett lenni.

2019. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
jav: 35* éves
2019. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha szigorúan a kérdésre kell válaszolni, akkor a következő:


- ő nem ilyen, aki ilyet gondol az tévedésben van. Pontosabb, hogy ő ilyen is,

- Nem érdekli még a családalapítás, a saját egojával van még elfoglalva, de van is még ideje. Anno én is leginkább számítógépeztem 23 évesen, de már érdekeltek a nők is, mostanra már csak ritkán játszom az is max flipper és sakk. Tehát van esély hogy megváltozzon, sőt. Csak győzd kivárni:)

2019. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!