Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és lassan egy hónapja,mondhatjuk együtt vagyok egy 25 éves fiúval. Habár kimondva nem volt hogy együtt vagyunk,úgy viselkedünk egymással. (bemutatott családnak,minden hétvégén együtt vagyunk,keressük egymást napi szinten) Szóval minden okés volt,eddig..

A hétvégén szombaton nem voltam itthon és tegnap nála aludtam. Soha nem néztem bele a telójába,de volt egy annyira rossz megérzésem. Mesélte,hogy haverjaival berúgott és láttam a telójába,hogy írogatott a lánynak,akivel meg nyáron összejártak dugni. És írta neki a srác,hogy nem-e menne át hozzá,még el is megy érte..végül nem náluk voltak csak hazavitte a csajt. Na nekem több sem kellett, szó nélkül otthagytam. Egész éjjel hívott,de nem vettem fel és ma reggel írtam neki,hogy hallottam nem unatkozott a hétvégén és mennyire rosszul esett ez az egész. És mondta,hogy nem tudja milyen megfontolásból hozta össze a dolgot és ezt elbaszta, ne haragudjak. A legjobb barátjának a barátnőjével jóba vagyok és mondta,hogy őt is hívta reggel és mondta neki,hogy semmi nem volt köztük csak hazavitte és sikerült elbasznia az egészet. Talán megbánta...?!

Az a baj,hogy én szeretem és megbocsátanék neki, szerintetek megbánhatta a dolgot? Hogy viselkedjek vele?


2019. dec. 2. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki ha úgy érzed, de ne légy annyira naiv, hogy legközelebb is rosszul fog esni ha ilyet csinál. Mert fog.
2019. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbánta, bocsásd meg, a srácot meg a továbbiakban felejtsd el inkább.
2019. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inűbb feletsd el. Nem azért, mert csinált is bármit, hanem mert sikeresen kinyírta a bizalmad ezzel a húzásával.
2019. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Már a kapcsolatotok elején félrekacsintgat, ne várj tőle semmi jót. Valószínű, hogy érzelmi szálak fűzik még a "dugópajtihoz".
2019. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetes ismerettseg után aki ilyent tesz, az felejthető. Lángoló kéne ilyenkor a szerelemnek.
2019. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz gáz.

Hogy be volt rúgva az semmit nem enyhít ezen!

2019. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!