Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám kideríteni az igazságot, mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, van egy fiú, akit már évek óta szeretek, és ő is engem. (2 éve)

Ebből csak 4 hónapot voltunk együtt tavaly, most 1 hete újra összejöttünk.

Nagyon szeretem őt, úgy érzem ő az egyetlen szerelmem, akit igazán tudok szeretni, és elmondása szerint ő is ugyanígy érez irántam. Történt már közöttünk annyi rossz dolog, de valahogy mégis újra egymásra találunk.

Azt tudni kell, hogy van 3-4 ember akik őt abszolút ki nem állhatják. Ő elmondása szerint még nem volt olyan téren lánnyal (20 éves, én 18, én sem voltam még fiúval), de viszont vannak akik mást tudnak/mondanak, azt mondják, hogy lefeküdt már 2-3 lánnyal..én amikor vele voltam nekem egyáltalán nem mondta a szexet egyszer sem, meg semmi ilyet...

Vannak akik jól "ismerik" és azt mondják, hogy nem néznék ki belőle, de nem tudom mi az igazság..mi értelme lenne azt hazudni, hogy még szűz, ha már nem is az? Valami tippek/tanácsok?



2019. dec. 4. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ne foglalkozz a szarkeverőkkel!
2019. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van okod kételkedni benne, átvert már valaha? A szarkeverők és jól ismert ellenségek szövegelése nem számít indoknak, de azért gondolkozz el azon, hogy bennük miért bízol jobban, mint a barátodban..
2019. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tini téma.
2019. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Különben nem mindegy volt e vagy nem volt nővel? Mi az apropója? Akik pedig mást állítanak mint ő azok ott voltak, látták? Vagy csak "tudják"?

Amúgy tényleg tini..

2019. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy tudod kideríteni, hogy lefekszel vele. Akkor megtapasztalod mennyire rutinos, tudja-e hova kell nyúlni, önző-e, milyen a nyalási technikája stb.
2019. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!