Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha beleszeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha beleszeretnétek másba a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Ha nem is épp "szerelem" de egy hatalmas fellángolás, mindig ő jár a fejedben, emiatt a párod annyira már nem is hoz lázba. Az illetőnek viszont csak szexre kellesz. Mit tennétek ilyenkor?

2019. dec. 5. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából nem tudom. Szerintem semmit. Nem lépnék valószínüleg.
2019. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodom, hogy megéri -e megalázni magam, és a párom pár alkalom szexért.
2019. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy biztos, hogy szakítanék. Egy olyan kapcsolat, amiben ez nem fizikai képtelenség, egy értéktelen, semmibe mutató rakás szar, amit legalább fél évvel korábban abba kellett volna hagyni.


Egy jó kapcsolatban az sem esik jól, hogy más úgy érjen hozzám, mint a párom, nemhogy még képes legyek szerelmes lenni vagy komolyabban vonzódni.

2019. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy tudnám leírni mint a 3-as. 10 éve vagyok a párommal, sosem fogott meg senki más ennyire. Hogyha a párod mellett találkozol valakivel és 2 nap alatt beleszeretsz ott már erősen hiányzik az érzelmi rész eleve a kapcsolatból. És nem sok értelme van olyannal lenni akiért nem őrülsz meg.
2019. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Már voltam ilyen helyzetben, mondjuk az illető nem tudta. Akkor volt a kapcsolatom válságban..még most is tart, de dolgozunk rajta. Próbáltam/om elfelejteni az illetőt. Aztán meglátom mi lesz. Megcsalni nem fogom, bár agyban már megtettem. Szóval necces a dolog.
2019. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Airesx ***** válasza:
22%
Szakíts a pároddal, sokkal jobbat érdemel nálad.
2019. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy mi a gond a kapcsolatommal. Lehet, hogy csak ellaposodott, túl természetesnek vesszük egymást, vagy más, de még bőven helyrehozható dolog. Ha így van, akkor megszakítom a kapcsolatot a másik sráccal, és koncentrálok arra, hogy párommal helyrehozzam a dolgokat. Ha nem erről van szó, vagy nem érzek késztetést arra, hogy megoldjam, akkor szakítok.
2019. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azonnal visszakapcsolni es kerulni az illetot, plusz AGYBAN felfogni h amugy sem mukodne. Plusz melyen magamba neznek h h jutottam el idaig es elkezdenek dolgozni a kapcsolatom helyrehozatalan.
2019. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az illetőnek egyértelműen csak a szexre kellenék, párkapcsolatra nem, akkor maradnék a páromnál, aki nem véletlenül lett a párom.

Egyszer lehetséges, hogy minden kapcsolatban ( vagy a nagy százalékában) elmúlik a szerelem az idő múlásával; ne dobd őt el egy kalandért.

2019. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha kapcsolatról van szó, egyiket sem választanám, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem érdekelne a másik, aki csak kihasznál téged! Később szerintem megbánod, ha most nem lépsz ki. Ha házasságról van szó és bizonyos okokból már nehezen tudsz kilépni, sajnos ilyen is van, akkor viszont maradnék az első mellett.
2022. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!