Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy ne költekezzen állandóan?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az én hibám is. 7éve élünk együtt. Neki nincs munkahelye, nem is volt sose. Folyamatosan vásárolhatnékja van. Valamire állandóan ráköti magát. Sokszor egész nap azt nézi, hogy most épp mit kéne venni. Ha meg én egyszer egy évben költeni akarok magamra pár tízezer forintot, az nem tettszik neki. Már próbáltam többször beszélni vele, hogy ez így nem működik, meg hogy jó lenne ha ő is keresne egy kis pénzt, legalább részmunkaidőben. Mindig az van, hogy jólvan, majd keres, de semmi nem változik. Sokszor inkább elrejtem a fizetésem egy részét, vagy ki se veszem a számlámról, mert akkor kb. 20.-a után nem lenne mit enni, mert elköltené mindet.

Eddig egész jól toleráltam, de az utóbbi 1 évben már nem bírom cérnával.

Szerintetek lehetséges ezt valahogy rendezni, vagy nincs esélyem?

Én 35F, ő 26L



2019. dec. 6. 06:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Uristen, miert nem dolgozik? Gyerek van?
2019. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincs, terveztük, de az utóbbi hetekben elbizonytalanodtam, hogy akarok e tőle gyereket...eléggé őrlődök most, hogy mi legyen.
2019. dec. 6. 07:08
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Babátok van, vagy miért nem dolgozik egy 26 éves nő?

Húzd meg a határt, mond meg neki, hogy eddig volt és nem tovább, kap pénzt a szükséges dolgaira még x ideig, amíg nem talál munkát, utána elzárod a pénzcsapot. 26 éves és soha nem volt munkája... nem említed, hogy rokkant vagy sérült lenne...


Ha talál munkát és lesz stabil fizetése, akkor megint lehet majd vásárolgatni, esetleg kisegíted ha kifut a pénzéből, mert biztos túl fog költekezni az elején.


De nehogy már neked kellene dugdosnod a saját pénzedet egy élősködő nő elől. Ez nonszensz.


N/29

2019. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Az lesz a történet csattanója, amikor kiderül hogy a kérdező nő vagy férfi.
2019. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Ja, hogy te vagy a pasi, és a csaj nem dolgozik...


Hát, egy idióta, hülye fax vagy, akiről lefejik a pénzt.

2019. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi. Egyszer dolgozott 3 hétig, de felmondott, azt mondta nem bírja tovább, belebetegedett. Nem is azzal van a baj, nekem az is jó lenne, ha itthon dolgozgatna(fodrász amúgy, meg van ilyen műszempilla-építő papírja is). Szerintetek, ha ultimátumot adnék neki, akkor szakítana!?
2019. dec. 6. 07:20
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén: ha szakit veled, mert nem tartod el tovább, akkor szerinted szeret téged egy kicsit is?

Gyereket eszedbe se jusson vállalni vele, csak kihasznál.

2019. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Mivel sose dolgozott rendesen( 3 hetet a pokolba is ki lehet bírni) fogalma sincs mennyit kell dolgozni azért a pénzért amit ő lazán elver. Az meg durva hogy a saját penzedből nem tetszik hogy költesz magadra. Itt az ideje felvilágosítani a lanyt hogy ez így nem megy. Szigorúbbnak kell lenned, el kell küldeni dolgozni. Legalább valami tapasztalata legyen már a szakmájában. Ne adj neki pénzt. Vásárolj be te. Vagy adj annyi pénzt ami a szükseges dolgokra elég, többet ne. Határozz.meg mondjuk fél évet hogy addig pénzeled max és kész.
2019. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Már leírták előttem, csak megerősíteni tudom: ultimátumot adsz neki. Ha kidob ezért, akkor sose szeretett, csak a pénzedért volt veled. Ha szeret, akkor elmegy dolgozni. Ez ilyen egyszerű.

(amúgy én egy forintot nem adnék neki, kifizetném a számlákat, vennék kaját, onnantól kezdve meg mindenki költi azt amiért megdolgozott :) azért a lószerszámnak is van vége, csúnya dolog az, ha valaki a saját párját így kihasználja )

2019. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Adnál tanácsot, hogy ennyire ostoba pasikat hol lehet találni? Én is szeretném egész nap más pénzét költeni, heti egy-két szexért cserébe.

7 év alatt le se esett, hogy mi az ábra?

Még hogy ultimátum...eddig hányszor mondtad, hogy menjen dolgozni? És elment? Nem. Ne aggódj, most se fog.

2019. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!