Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még menthető? Nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még menthető? Nekem kell változtatni vagy neki?

Figyelt kérdés

Mostanság kevés időt töltünk együtt a párommal, úgy igazán minőségit. Találkozunk este fáradtan az órák után vagy órák közt mikor sietni kell de ez nekem nem elég (egyetemre járunk). Szerinte a kis dolgokat is értékelnem kellene, pèldaul ha beugrunk egy kávézóba óra előtt. Ez így jó de az órák közti találkozóknál mindig sietés a vége. Este meg fáradt és nem sok mindent lehet vele kezdeni. Régen hétvégen is találkoztunk de mostanában nem, vagy azért mert lefáradt a hétvégére (mikor volt péntek délután tömbösített órája) vagy nekem kellett zh-ra készülni. Vagy családi problémái voltak.

Még egy hetet vagy maximum kettőt kellene kibírni egész napos találka nélkül.

Persze nekem néha a szex is hiányzik de az sincs meg jó lenne kettesbe lenni vele, amit hétköznap nem lehet megoldani.

A lényeg, hogy engem ezek frusztrálnak, neki is mindig negatív dolgokat mondok, megharagszok rà ezért ő meg fokozatosan eltávolodik.

Amúgy mindig érdeklődik felőlem, olykor vesz nekem valami csokit, hogy jobb kedvem legyen, meg felugrik kis időre órák utàn is. Nem hanyagol teljesen de ahogy ez nekem kevés, úgy távolítom el őt.


Ezek tőlünk független dolgok miatt vannak. Ne legyek elégedetlenkedő és vigyorogjak akkor is nem jó nekem mert így megtartom és majd ő maga akar velem többet lenni? Vagy mondjam ki mindig amit érzek akkor is ha ezzel eltávolodik?

Mikor még 3 het volt a szorgalmi időszakból én azt mondtam, hogy sok a 3 hét ha annyira kevés a minőségi idő..akkor soknak tűnik... ő meg azt mondta, hogy nem sok, utána lesz idő bőven. Ebből is látszik a könböző felfogásunk.


2019. dec. 6. 07:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* akkor is ha
2019. dec. 6. 07:44
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom, ha ti az egyetemen elfáradtok, ott gondok vannak...

(Igen, voltam egyetemista, két szakon is, mérnöki szakra jártam, tudom, mi az a szopás, de ha ez nem az első félév, ott valamit nagyon rosszul csináltok)


Másrészt meg nem biztos, hogy a körülmények okolása jó módszer. Ha jó a kapcsolatotok, át tudjátok ezt simán hidalni. De itt konkrétan nem a körülmények, hanem te, esetleg ti teszitek tönkre az egészet azzal, hogy látványosan nem tudtok viselkedni egymással a helyzetben. Mint két középiskolás, aki másra van berendezkedve.

2019. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoval most egy ket hetes 'nehezebb' (erosen idezojelben) perioduson megy a hiszi? Es mi lesz veletek amikor tenylegesen nehez idoszakot kell atveszelnetek együtt?
2019. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj,mi együtt élünk a párommal 3 éve,de mivel külön váltásban dolgozunk,és szombaton is dolgozunk,csak vasàrnap találkozunk,vagy néha hétköznap,ha későn fekszem le,fél-1 órára...most akkor szakítanunk kellenne? Vagy legyen egyikünk munkanélküli?
2019. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdezô, csakis rajtatok múlik minden. A körülményeket ti magatok alakítjátok.
2019. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

08:50-es válaszoló.

Ha átmeneti időszak, az a jobbik eset de ha évekig így menne, az nehéz. Bár hadd tegyem hozzá, hogy amikor együtt lakik két ember, az más!

Mi nem lakunk együtt de szerintem ha együtt laknánk, akkor minden elviselhetőbb lenne, mert mindegy lenne mennyire fáradt a párom, este egy házban lennénk, beszélgethetnénk, amennyit akarunk, nem kellene hazamennie, hozzá bújhatnék, nem kellene sehova sietni, lenne idő nyugodtan. Ha meg nem lenne ereje ezekhez, akkor is tudnám, hogy ott van mellettem vagy a másik szobában vagy bárhol.

2019. dec. 6. 09:03
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
A munka világa olyan hogy vannak húzósabb időszakok több mint kevesebb. Amikor majd fizetned kell a kötelezőket akkor hiába akarnál többet lenni a pároddal nem teheted, mert ott a fizetnivalók amihez pénz kell és senkit se fog érdekelni h te többet akarsz lenni a pároddal. Az egyetemen meg ki tudsz hagyni egy egy napot,órát és több időd lesz, a munkában ezt is le kell szervezni
2019. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Te mar kiirtad ezt a kerdest, mas kontosbe, akkor meg irtad sokan, hogy sajnos eleg hisztis vagy. Na most azokrol nem sok szot ejtettel, csak hogy kicsit negativ vagy. De igy korrekt, hogy beleirod szerintem, hogy a fo problrmad az, hogy nehezen kezeled ezt a keves stresszt is es rajta vezeted le. Amugy meg mint akkor, most is azt tudom irni, ha egy egyetem ilyen nehezsegeket okoz, az mar gaz. Szerintem a “problemak” felet ti generaljatok azzal, hogy ahelyett, hogy spontanak lennetek mindig kitalaltok valami kifogast. Bazzeg, ha hetvegere faradt miert nem lehet attol meg talalkozni? Szerinted mennyire normalis egy kapcsolat, ahol ilysn fiatalon eltelik 1-2 heg egy teljes nap egyuttlet nelkul..csak orakra jartok, en 2 even keresztul dolgoztam is egyetem mellett, ti feltetlezem azt sem csinaljatok, mert nem irtad bele. A hozzallasod/allasotol a baj.
2019. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor költözzetek össze! Kérdezô, nem hibást kell keresni, hanem megoldást.
2019. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gyakran találkoztunk hétvegén, csak most 2-3 hétig nem jött össze...
2019. dec. 6. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!