Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm el akar költözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el akar költözni innen ahol élünk, nekem viszont van egy jól fizető állásom ahol szeretek dolgozni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Beáldoznátok egy ilyen munkát a párotok kedvéért?

Neki sajnos nem annyira jön be ez e hely mint nekem.


2019. dec. 7. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, hova akar költözni és dolgozik-e. Ha vidékről városba, akkor biztosan találtok mindketten melót, ha pedig ő is melózik, akkor az sem baj, ha ez eltart pad hónapig.


Ha csak követelőzik és nem érzi a kereset súlyát, akkor hagyjuk is. Ugyanez a helyzet a hasraütésszerű külföldre költözéssel, amit ha nem terveztek meg rendesen, bukta lesz, meg ugyanez a helyzet a vidéki kisvárosokkal és hasonló helyekkel. Ha van jó munkád, oda nem érdemes menni.

2019. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Éppen külföldön élünk. Úgyhogy itt van a keresetek súlya, épp az övének is, Magyarországon viszont ketten ennek talán a harmadát keresnénk meg, én épp ezért nem akarnék innen elmenni, csak Ő.
2019. dec. 7. 12:34
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Jól fizető meló, amit szeret is, az van akinek soha nem jön össze az életben. Míg simán csajozik mellette.


Szóval a csajt offold!

2019. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Én offolnám a csajt vagy bevágnám neki majd ha szerezz neked ugyanilyen melót ugyanennyi vagy több fizuért,akkor esetleg.


Válasszon vagy elfogadja és maradtok,vagy szerezz neked itthon ilyen melót ennyi vagy több pénzért vagy auf wiedersehen aztán menjen.

2019. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nehezebb? Találni egy hasonlóan jó barátnőt vagy találni egy hasonlóan jó munkát?
2019. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Az oldalból kiindulva nőt nehezebb, de itt most tuti a munka lesz a megoldás.
2019. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a csaj élhetetlen. Dobd.
2019. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan nem hagynék ott egy jó munkát senki kedvéért. Ha jobbat nem mutat az új helyen akkor menjen egyedül. Nem kell beijedni, nőt még találhatsz sokat, de ha csóró leszel ő meg fél év múlva faképnél hagy akkor az igen rosszul fog esni. Bölcs tanácsom ezt hivatott megelőzni.
2019. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem adnám fel a jól fizető állásomat senki kedvéért, ha lenne. A munkahely biztosabbnak minősül, mint egy kapcsolat.
2019. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám fel az állásom, pláne ha szeretem is. Itt sokkal többről is van szó - itt éltek már, vannak gondolom itt barátaid is, berendezkedtél. Szóval nem csak az állásod adnád fel.

Ő miért akar elköltözni?

2019. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!