Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta házasságban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta házasságban élők, nektek nem hiányzik semmi a kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Ha nem, hogy tartjátok életben a "tüzet"?
2019. dec. 8. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van, ami hiányzik. Idő, együtt randizás... de megbeszéljük a problémákat és javítunk rajtuk. Egy kapcsolatot folyamatosan építeni kell, ébren tartani a tüzet. Ehhez két ember kell.
2019. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem élek házasságban, de anyámék már 25 éve házasok. Nos a "tűz" már sok-sok éve nincs meg náluk sem. :D Csupán szeretet, összetartozás, családi kötelék. Az viszont erősebb náluk mint valaha. Az esetek majdnem 100 százalékában a szenvedély néhány év alatt elmúlik. Oké a milliomosoknál néha fel tudják dobni a házasságot egyiptomi utazásokkal vagy szafarikkal vagy tudomisén mivel. Viszont az egyszerű embereknél ez a szenvedély múlandó dolog, mint a fiatalság. És ez így van rendjén...
2019. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy hollywoodi filmbe képzelem magam, ahol 20+ év után is olyan a tűz, mint az első hetekben, és nem kukázom a férjem, mert nem nedvesedik a bugyim a hangjától a telefonban.

Mi nem csak járunk, meg szexelgetünk, hanem egy család vagyunk. A gyerekemet se cserélem le, mert a szomszéd kislány cukibb és szépen rajzol. Nekem természetes, hogy férjem is egy van.

Mondjuk megválogattam, hogy kihez megyek, de ez más tészta.


A szex meg a házasság se attól lesz jó x év után, hogy van "tűz".

2019. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Idekommentelek hogy kovethessem a kerdest es talan nekem is segit.
2019. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár házasok nem vagyunk de 10+ éve vagyunk együtt.

Nagy baromság ez az elmúlik duma, nálunk egyáltalán nincs így. És nem kell ehhez egyiptomi utazás csak energiát kell fektetni a kapcsolatba minden egyes nap. Nem kell messzire menni meg milliókat költeni. Nálunk van minden héten legalább egy randis nap ami csak kettőnkről szól (legalább részben). Erre tökéletesen megfelel egy kis séta, egy vacsora, egy romantikus fürdő otthon, egy mély lelkizés, egy-egy kis meglepetés, egy hosszabb minőségi szex stb. Ha kicsit kevesebb volt a romantika mostanában akkor szoktunk elmenni egy hétvégére valahova valami csendes helyre maximum 40-50 ezer forint értékben. A lényeg csak annyi, hogy soha ne felejtsetek el egy pár lenni és folyamatosan dolgozni a kapcsolaton legyen az csak napi egy szerelmes, kedves gesztus. Én biztosan nem élnék olyan kapcsolatban ahol nulla szenvedély van és már csak lakótársak vagyunk. A párom szülei 40 éve vannak együtt mégis van szenvedély és romantika. Bele is teszik mondjuk azt a 110%-ot kedveskedés meg randizás szintjén ami kell hozzá. De ehhez mindkét fél kell. Ha az egyik fél bele van kényelmesedve, neki tökre elég, hogy hazamentek, köszöntök egymásnak aztán megy mindenki aludni és elszáll felettetek az élet azzal nem lehet hosszú távon fenntartani a tüzet.

2019. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
En nem vagyok hazas,de éltem együtt,nekem se kéne unalmas hazassag! Igenis tartsak fent a tüzet,maskulonben mennek el az évek vagy megcsalas lesz. Nem oregkorban kell bankodni h jaj milyen unalmas volt. Es igen van amikor muszaj lecserelni a partnert. Ha nincs tűz attól még maradhat a baratsag,lehet jókat dumalgatni,de pasi az pasi legyen ne langyos víz. Es ezt nem ugy értem h mindig toppon kell lenni.
2019. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
6-os Szóval 50 év házasság után teszem azt 75 évesen a férjed még mindig legyen egy tenyészbika az ágyban, különben félreqrsz, szerinted teljesen jogosan... Hát gratulálok, hogy ennyi ésszel még sikerült életben maradnod!
2019. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj,nem erről van szó! Korahoz kepest legyen fitt. De erzelmileg legyen aktiv! Meg amennyire lehet fizokalisan is. Vannak ilyen idos emverek2jokat lehet velük dumalgatni,viccelodnek,van hatarozott velemenyuk dolgokrol,azonnal segitenek ha valamit megvkell javitani.Ugy is mondhatnam h belevalok.
2019. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

#7 Egyáltalán nem a szexről van szó. Nyilván van egy életkor ahol már nem annak lesz szerepe.

De itt van például apósom. 70 éves lesz lassan, a térde úgy fáj, hogy néha fel se tud állni. De mégis minden szombat reggel megembereli magát, lemegy a boltba és vesz egy csokor virágot anyósomnak. Estére meg igen is felöltözik szépen elegánsan és igen is elviszi a feleségét színházba mert szereti és még mindig akar a kapcsolaton dolgozni. És ez a nem mindegy. Mindenki megöregszik, eljön az életkor amikor már nem megy a szex. De ez nem azt jelenti, hogy a langyos fosban kell leélni még 30-40 évet.

2019. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Igy van! Nők nagyon ruhelik a langyos fst! Amig ülsz az uncsi megszokott kapcsolatban addig valakivel izaglmas kalandokat elhetsz át,nem feltetlen a szexre gondolok,hanem a jobtarsasagra meg a közös elmenyekre amit sok pasi semmibe vesz,mert jaj inkabb csak meloznak feszt.
2019. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!