Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen mennyire gáz, ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen mennyire gáz, ha 19 éves a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az ő szülei már elfogadtak, viszont az enyémek nem nézik annyira jó szemmel(nem mintha érdekelne). Viszont nekem még sose működött ilyen jól a kémia más lánnyal, nagyon jól elvagyunk, jövő hónapban ideköltözik hozzám.

Szerintetek nagyon sok a korkülönbség?



2019. dec. 9. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az "gáz", hogy 33 évesen egy ilyen kérdést felteszel.
2019. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem a biológiai hanem a mentális korotoktól függ, amennyiben ő nagyon érett gondolkodású avagy te vagy kissé éretlen gondolkodású (vagyis kb egy szinten vagytok) akkor simán működhet.
2019. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

A kettesnek teljesen igaza van, de az is gáz, ha egy 19 éves meg egy 33 éves egy szinten van :)


Röviden: nagyon gáz.

2019. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Működhet.


(Vicces, hogy itt meg egyesek azt károgják mindig, amikor egy fiatal lány felteszi a kérdést, hogy "Szerelmes vagyok egy 10/20 évvel idősebb pasiba, vajon csak szexet akar tőlem?", hogy igen, biztos csak szexet. Közben pedig rohadtul nem. A legtöbb férfi párjaként is örülne egy 19-kora huszonéves lánynak.

2019. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Na és mit foglalkozol másokkal????? Ismerősök, rokonok, barátok, szüleim, mindenki ellenezte, mit akarok és egy alig 18 éves lánytól 30 évesen. Ez 36 éve volt és még mindig jól működik.
2019. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy a különbség, ennél sokkal nagyobbak is vannak. De ha már gyakorin kell kérdezgetned, az nem jelent jót.
2019. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Volt idő, amikor azt mondtam volna gáz.

Van azonban egy barátomnak egy most 19 éves húga, aki jövőre házasodik a most 50 körüli vőlegényével, és még nem volt 18, amikor összejöttek.


Eleinte mi is szörnyülködtünk. Aztán egyszer bevillant: lehet itt kiröhögni őket, meg szidni, de mi barátommal évek óta vagyunk egyedül, ők meg jól láthatóan boldogok együtt. Akkor ki is a gáz?

2019. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öreg.
2019. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy 50 évesen megbolondított valaki egy kvázi éretlen kamaszt, az nem túl nagy teljesítmény
2021. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!