Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Itt volt most vége mindennek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Voltam kint 5x egy lánnyal. 18 éves a lány, én pedig 21. Nagyon jó volt vele a találkozás, iszonyatosan jó volt vele az ölelés, kezeinket raktuk egybe, jól éreztem magam vele, ő is velem. Tegnap olyan rossz érzésem volt, rosszul is aludtam az éjjel, csak 4 órát, és erre ezt írja nekem máma: Találkozott a volt barátjával. Aztán felhívta őt a volt barátja, és sírt a telefonba, hogy még mindig szereti őt, hogyha nem szeretné őt, akkor nem is keresi fel őt. És a fiú úgyszintén tudja, hogy a lány imádja őt, de nem tudja, hogy mit csináljon. Máma el akart menni a volt barátja a lány anyukája után, hogy elmagyarázza neki, hogy megértse őt, miért is szakítottak. A lánynak elege van ebből, nem tudja, hogy mit csináljon, nagyon rosszul van rajta, egész este sírt tegnap a lány.


Elegem van nekem ebből!!! Értitek eztet??? Veszek neki születésnapjára csokoládét amilyet szeret, veszek neki mikulásra 9 rózsát, hazaviszem őt suliból az állomásra, hazaviszem őt, és ez a köszönet??? 5X voltunk kint!!! 5X!!! Tudjátok, hogy hogyan érzem magam lelkileg? Iszonyatosan őt megkedveltem. Most bevallhatom, hogy többet érzek, mintha csak sima barátok lennénk. És újra csalódás karácsony előtt. De miért??? Nem vagyok szexmániás, nem a szexre ment ki a játék, ő is ezt tudta, és ezt velem megcisnálja? Akarom ezt vele befejezni, de nagyon nehéz lesz. Nagyon szenvedem.


Kérlek segítsetek kérlek, adjatok tanácsokat. Padló alatt vagyok. Nagyon kérlek szépen titeket segítsetek rajtam!!!


2019. dec. 9. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Máma? :D
2019. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"Màma"? "Eztet"? Te jó ég...
2019. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, a te fogalmazókészséged az egekben van, én imádom, becsszó! :D Tegnap is olvastalak!


"És újra csalódás karácsony előtt. De miért??? Nem vagyok szexmániás, nem a szexre ment ki a játék, ő is ezt tudta, és ezt velem megcisnálja? Akarom ezt vele befejezni, de nagyon nehéz lesz. Nagyon szenvedem."


Költői!!

2019. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őtet már vissza nem kapod, máma add ki neki az ukászt gazsi.
2019. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért bántotok ennyire?
2019. dec. 9. 18:30
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekünk magyaroknak kicsit mulatságos az akcentusod. :D
2019. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Napok óta kerekedik a történet! Újabb és újabb fordulatokkal..

Mai alapján azt mondom, hogy felejtsd el, ha másik fiút imád!

2019. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd az itt felvázolt sztorijaidat add már ki könyvben, kérlek! :))
2019. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Első, ennyire futotta?!


Most csalódtál, de jobb így, úgysincs túl az exén. Legközelebb jobban figyelsz erre. Mindig tanul az ember.

2019. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
imád engemet is, még a volt pasiját is.
2019. dec. 9. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!