Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? Nem vagyok fontos egyáltalán?

Figyelt kérdés

Volt egy nem túl nagy összeg félre téve mivel nem régen vettünk házat.

Férjem (kőműves egyébként) bejelentette hogy vett egy betonkeverőt mert hogy jövőre tovább építkezünk majd.

Viszont azt a pénzt a műtétemre tettük félre ami jövő hónapban lesz.

Erre csak úgy bejelenti ma.

Eddig mindig minden kiadást megbeszéltünk ezt pedig most nem értem.

Én gondolom rosszul a dolgokat?


2019. dec. 9. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez fogyatékos. Elfelejthette. Ha nem erről van szó, akkor elvállnék.

Te is debilke vagy, hogy nem kommunikáltad le vele INSTANT, amint bejelentette ezt.


Basszus... az átlag embereknek mennyire borzalmas életük lehet... :///

2019. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Aműtethez nem kell penz.

Nekem is volt mutetem sajnos es foloslegesen kidobtunk az orvosnak kb100ezret.

Inkabb vett volna ra vmi fontosat.

Ne aggodj hidd el a muteted nem attol lesz jobb ha penzt adtok, azis lehet jol dontott a ferjed, ne felj! lehet van.penze a.mutetre is csak te.nem tudod

2019. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha esetleg el találsz halálozni a mütét közben, akkor kidobott pénz amit a dokinak adtatok. A betonkeverő meg egy tartos szerkezet.
2019. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok gyökér fa szszopó a kommentekben? Emberek, csapot-papot otthagynék, ha a párom egészségéről lenne szó, nemhogy még önzőzzek! Aki nem tud párban gondolkodni és a párja mellett csak az nyom a latba, hogy ő hogy érezné magát a döntés eredményeként, de az nem, hogy a párjának ez mivel járna, az takarodjon a párja mellől a büdös pi csába...
2019. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:
100%

#4-esnek van igaza.


Ez ritka nagy kretenseg volt, ilyen dontest nem hozhatott volna meg egyedul. Ez az ember nem szeret teged, nem tartja a szavat, hiszen megbeszeltetek, hogy mire tesztek felre, es nem egyezik a jovokepetek sem. Lehet, hogy csak egy felszines taho, aki nem erti az erzeseid, az aggodasodat, hogy egy rutinmutettol is felhet az ember. De lehet, hogy csak annyi tortent, hogy o azt gondolta, hogy ezzel jobban gondoskodhat rolad, a jovotokrol, ha megveszi a betonkeverojet. A maga egyszeru modjan ez is nemes cselekedet es akar valos indok is lehet.


Ilyen embert valasztottal magad melle, mas az ertekrendje. Egyebkent igazad van, nem ez a normalis. A tobbieknek meg uzenem, hogy nem csak dokit lehet lefizetni a felretett penzbol, hanem a keresetkiesest is lehet belole kompenzalni, finanszirozni. Vagy a rehabot.


43F

2019. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, én is arra gondoltam, mint te utolsó, hogy azért volt az a pénz. Vagy még plasztikai műtétre. Teljesen mindegy milyen műtét, ha a kérdezőék már korábban megbeszélték és félretettek rá, akkor a férjének nincs joga önkényesen dönteni, mert közös pénz és mert férj és feleség.

Ennyi a véleményem, ebben benne van a válaszom is.

2019. dec. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!