Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a pasitok mas noket lajkolgatna facen es instan?

Figyelt kérdés
"Csak" neten ismert nokrol van szo..
2019. dec. 10. 02:12
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
26%

Engem nem zavar.

Amúgy sem a közösségi oldalakon éli le az életét.

Másfél év alatt csak én léteztem neki eddig,mint nő,akkor miért érdekeljen?

2019. dec. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy nem tudnám férfinek tekinteni azt, aki ismeretlen pucsitos nőket lájkolgat, mint valami kanos hülyegyerek.
2019. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 leirta.
2019. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy a 2-esre.
2019. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, zavarna. És nem azért, mert kevés önbizalmam van, szimplán tiszteletlennek gondolom. Ha a férfi szereti a nőt, aki mellette van, akkor mégis mi szükség rányomni arra a nyomi lájkra? Oké, persze tetszik neki más, mert rengeteg szép ember van a földön, de nem hiszem, hogy ezt egy párkapcsolatban ki is kell nyilvánítani a másik felé. Számomra ez azt mutatja, hogy nem érdeklik igazán a párja érzései.

És ne legyünk eltévedve: az, hogy az internet nem a valóság, már rég nem igaz. Gondoljatok csak bele, hogy mekkora részét teszi ki a közösségi média a fiatal generáció életének?? Attól még, hogy virtuális világnak hívjuk, igenis fontos, hogy mi történik ott, hiszen az életünk részévé vált! Az nem jelent semmit, hogy 20 éve nem volt ilyen probléma, akkor most miért lenne probléma "csak 1 lájk", amikor 20 éve nem is ilyen világot éltünk, más volt a fontos, más volt a tempó, és más volt a platform. Attól még a tiszteletlenség az tiszteletlenség.

Főleg hogy az ilyen viselkedés azt is mutatná számomra, hogy a kedves páromnak fogalma sincs arról, hogy amit az instagramon lát, az nem a valóság. Egyik lány (vagy épp pasi) sem úgy néz ki, mint azt ahogy ők kiteszik a kirakatba. És erről nem tudni, csak nyálcsorgatva lájkolni egy húsvér rendes nő mellett, szerintem szánalmas. Egyszer elmondanám neki (de igazából már ekkor hatalmasat csalódnék), majd másodjára mehetne amerre lát. Sajnálom, de nem akarok egy párkapcsolatban lenni csak azért, hogy abban legyek. És az ilyen viselkedés sokat elárul valakiről (megsúgom: csak rosszabb lesz).

23/N

2019. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de valószínűleg fel se tűnne. Nem vagyok már 15 éves, hogy azt nézegesem, hogy kit hol lájkol.
2019. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom en is igy gondolom mint a lentiek.. szerintem abszolut megalazo , plane , hogy nem 15-20 evesek vagyunk , na meg nem egy megunt ( legalabbis eddig ezt hittem ) sok eves kapcsolatrol beszelunk. Engem ha olyan lajkol akinek komoly kapcsolata van , meg van a velemenyen a ferfirol es a kapcsolatrol is. Nincs gondom az onbizalmammal sot feltekeny sem vagyok, ez esetben pedig 3 konkret norol van szo , akinek rendszeresen vannak lajkolva a kepei,nyilvan sejtitek mit sugallo kepekrol van szo, amit veletlenul vettem eszre , ugyanis lehet en vagyok a naiv de almomban nem gondoltam volna ezt
2019. dec. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!