Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsókolt egy nős pasi! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt egy nős pasi! Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerjük egymást ő 35 én 26 vagyok. Egész ismeretségünk alatt végig ott volt az a vibrálás a levegőben, de úgy voltam vele hogy ez még önmagában semmi vészt nem jelent. Pár éve házasok gyerek nincs. Mostanában egyre többet beszélgettünk ezzel a pasival de teljesen hétköznapi hangnemben, bár néha tett célzásokat, szinte egyértelműen flörtölt. Persze egyáltalán nem vettem komolyan. Viszont a hétvégén egy baráti társasággal való ünneplés során történt meg ez az eset... Persze amint észbekaptam egyből ellöktem és azóta teljesen ignorálom ahogy csak tudom. Ha nem lenne nős persze totál az ideálom lenne, de így tabu. Viszont hiába minden a csókja nagyon is jól esett, szinte úgy éreztem semmi másra nem vágyok ennyire, de persze a józan ész győzött, hisz sosem tenném meg a feleségével, hogy bármit is kezdenék a pasival... De egyszerűen azóta egyre félreérthetetlenebb célzásokat tesz a pasi, írogat, találkozni akar és én egyszerűen nem tudom hogy lerázni.

Bármi tanács jól esne vagy esetleg hasonló tapasztalat.

Rosszmájú kommentelők lapozzatok légyszi tovább!

Köszi!



2019. dec. 10. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele, mondd el, hogy nem szeretnél nős férfivel viszonyba kerülni. Nem olyan bonyolult!
2019. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha nem lenne nős persze totál az ideálom lenne, de így tabu." Tényleg az ideálod egy olyan ember, aki megcsalja a párját és aki más nőkre nyomul miközben hűséget esküdött másnak? Ezt gondold át még egyszer.

Egyébként lerázni valakit a világ legegyszerűbb dolga. Megmondod neki, hogy nem vagy rá kíváncsi a jövőben, ha nem száll le rólad, akkor a számát, facebookját letiltod, élőben pedig hideg és kimért maradsz vele.

2019. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Meddig akartok még tudatlanul az ösztöneitek ellen küzdeni? Ha monogámok lennénk akkor soha nem éreznéd a kémiát egy nős férfival...meddig akartok még feleslegesen szenvedni a társadalmi elvárásoktól? Miért éri meg nektek az hogy lemondtok a boldogságról olyan emberek jó megítéléséért akiknek lövésük nincs az emberi természet valóságáról csak a folyamatos frázis ismételgetésekről mint a gerinc meg hűség meg becsület....te adsz ezeknek jelentést és nem ők..... Ha le akarnád rázni, nem ide írtálnál de nem akarod, érezni akarod,intimitásra vágysz....döntsd el hogy engedsz és boldog lehetsz vagy tagadsz és szenvedsz...ha nem te majd lesz más és talán volt már más is előtted...ha sokadiknak érzed magad és ezért lemondanál egy erotikában gazdag estéről akkor győzött az egód.... Egy életed van...magad szerint vagy másokért akarod élni?
2019. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha írogat meg üzenget akkor tiltsd le. Ennél egyszerűbb nincs. Erre nem is gondoltál?

Az meg hogy jólesett a csókja csak egy dolog. Attól még hazudik a nejének.

Neked meg jár a tisztelet meg a 🍆

2019. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy beárulod a feleségénél, ha nem kopik le.
2019. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!