Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egy házisárkány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy házisárkány volt, állítólag a gyerekkérdés miatt. Azóta lett gyerekünk, de nem változott?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedett velem 2 éven át. Állítólag amiatt őrült meg mindig, mert nekünk nincs gyerekünk. Erre fogta mindig, emiatt sírt, emiatt hibáztatott. Már 1 éves a gyerkőc, de még most is rám ordít, megdob tárgyakkal, minden gyagyás-hülye-lúzernek lehord. Akár mások előtt is. Nem változott semmit. Legutóbb amiatt mert meséltem barátok előtt egy sztorit, de ő kioktatott hogy az nem akkor volt, hanem 1 évvel előbb. Én mondtam hogy de ezért és ezért márpedig úgy volt, de akkor nekem esett szavakban. Mindent mondott rám, idióta barom, bárcsak meg se ismertelek volna, utállak, stb.

Azt hittem meg fog változni ha lesz a vágyott kisbaba amit indoknak hozott fel, de ugyanolyan maradt.

Nehezen viselem a dolgot, azt hittem boldog lehetek végre. A gyerekemet semmiért sem hagynám el, inkább tűrök bármit. Úgy nőttem fel hogy apám lelépett és a mai napig gondjaim vannak emiatt. Ezt nem szeretném a gyerekemnek.

Arra gondoltam, hogy elmegyek feliratni magamnak valami nyugtató, lazító orvosi szert. Xanax vagy ilyesmi, akkor biztos jobb kedvem lenne, máshogy látnám a világot meg ezeket a dolgokat.

Volt már valaki ilyen helyzetben mint én? Hogyan oldottátok meg?


2019. dec. 10. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tartom jó megoldásnak a nyugtatót, de nem tudok jobbat. Meg kell várnod, míg megnő a gyerek, aztán leléphetsz.
2019. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha 2 éven át tűrted az ordítozását, veszekedéseit, és még gyereket is csináltál neki, akkor igaza van, tényleg lúzer vagy.
2019. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Szóval egy elmebeteg, pszichopata nőnek csináltál egy gyereket, csak mert tüzelt, mint az állatvilágban a szukák.


Gratulálok a felelős gyerekvállaláshoz! Szép élete lesz egy ilyen szülőpáros mellett.

2019. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen igaza van a barátnődnek. Olyan vagy amilyennek ő mond. Nézz magadba.
2019. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"A gyerekemet semmiért sem hagynám el, inkább tűrök bármit. Úgy nőttem fel hogy apám lelépett és a mai napig gondjaim vannak emiatt. Ezt nem szeretném a gyerekemnek."

A szüleim egész életemben csak marták egymást, agresszívek voltak egymással, főleg anyám volt idegbeteg, apám meg csak végigpiálta a gyerekkorom, amőgy egy passzív papucs volt, mint amilyen te leszel. Az egész rajtam csattant, engem bántott érte anyám egész életemben, és egy sok év terápia volt feldolgozni, csodával határos, hogy ezek után még képes vagyok kötődni. Ezt akarod a gyerekednek? Komolyan? Remélem akkor te is úgy jársz, mint az én szüleim, akik 19 éves korom óta nem láttak és nem tudnak rólam semmit.

2019. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőd nem a gyerek miatt hisztis, hanem ilyen az alaptermészete, vagy mentális betegsége van. Te meg belesétáltál a csapdába. Neked is csak dísznek van az eszed. Nem nyugtatókat kell magadba tömni hanem tököt növeszteni. Mert az jelenleg nincs.
2019. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha legközelebb dobál, órdít, vágd szájon.
2019. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Tedd ki a nőt és neveld te a gyereket! Kell egy jó ügyvéd, tanúk arról, hogy viselkedik veled, ha meg is üt, akkor látlelet, feljelentés. Nem fogják leültetni, de a gyermekelhelyezési perben fontos, hogy nyoma legyen a fizikai agressziónak.

Egyébként meg tényleg hülye vagy, ha egy ennyire s2ar kapcsolatba vállaltál gyereket!

2019. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Válj el, és vidd a gyereket.
2019. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos tényleg gyagya vagy, ha ezt tűröd. Nyugtatokat ne szedjél, mert akkor egyel több gondod lesz, nem egyel kevesebb.
2019. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!