Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan az életetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan az életetekben, hogy szakítottatok a párotokkal az ő érdekében?

Figyelt kérdés
Furcsán hangozhat a kérdés de sajnos többször megfordult már a fejemben, hogy talán ez lenne neki a legjobb megoldás...

2019. dec. 11. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Miért gondolod azt, hogy neki az érdeke a szakítás, vagy hogy nélküled jobb lenne neki?
2019. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Te nem tudod, mi a másik érdeke, mivel nem vagy a helyében, ebből kifolyólag pedig nem is tudsz más érdekében cselekedni. Bármit is hiszel a másik érdekének, az a te érdeked. Erre van az a közmondás, hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Felejtsd el, hogy bárki helyett is tudhatod, mi a jó neki.

2019. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak a sajátoméban tettem.
2019. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha kifejtenéd amennyit lehet de inkább azt hiszem, ne te döntsél más helyett.
2019. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Pedig néha tényleg nagyon rossz velem az élet.
2019. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, 11 év után döntöttem úgy, hogy elengedem. Kiderült, hogy nekem nem lehet gyerekem, és bár ő azt mondta, hogy így is velem maradna, és akár örökbe is fogadhatunk, ismertem őt annyira, hogy tudjam, ez nagyon fontos neki, mindig is nagy családot akart. Majdnem egy évembe telt, mire komolyan megfogalmazódott bennem, hogy jobb lenne őt elendedni, legyen meg az esélye gyerekekre, családra. Először nem akarta megérteni, és ragaszkodott a kapcsolathoz, de én nem engedtem, és mostmár ő is látja, hogy jó döntés volt, mert a szakítás utáni évben megismerte a mostani feleségét, akivel azóta már van két gyerekük. Boldogabb, mint valaha, én ezt nem tudtam volna megadni neki.
2019. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!