Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem szereti ha bulizni megyek a barátaimmal, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nem szereti a barátaimat mert viszonylag rossz társaság. Rengeteg piálnak balhéznak, verekednek, veszekednek, rendőrségi ügyek stb. Én nem vagyok balhés, de nagyon jól érzem magam velük amikor éppen nyugalmi állapotban vannak :D jókat beszélgetünk, iszogatunk együtt, de sajna többször nyomult már rám a társaságból 2 fiú tag, akikkel nem vagyok "haver" csak ismerősök, de annyira velük nem ismerjük egymást. A párom ezeket mind tudja, és nem szereti őket, nem akarja hogy velük legyek. A múltkor a szomszéd városba akartunk menni bulizni, és a párom azt mondta hogy én biztos élvezem aazt hogy nyomulnak rám azok ketten (ez nem igaz, mert elutasitom őket mindig)

2019. dec. 12. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gáz
2019. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a megoldást. Próbálj belegondolni abba, hogy mit éreznél, ha ő menne el egy balhés társasággal, és rá próbálna mindenáron rámászni két havercsaj. Nem zavarna a gondolat, hogy a nagy baráti iszogatás közben esetleg túl sokat iszik, és kavarni kezd valamelyikkel? Eleve értelmes felnőtt ember miért jár egy balhés társasággal bulizni? Fel nem fogom ép ésszel... Ha fontos neked a párod, akkor valamilyen szinten alkalmazkodnod kell az elvárásaihoz, ahogy bizonyára ő is megteszi ezt érted.
2019. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján, amiket írtál, nagyon is meg tudom érteni a barátodat.

Beszélgessetek a dologról, de ha szereted őt, valamit mindenképp változtatnod kéne ezeken :(

Téged fordított esetben nem zavarna a dolog?


26/N

2019. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról...
2019. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megértem a barátodat, gondolj arra, hogy milyen lenne neked a helyében. Akármennyire is bízik Benned, a két ismerősödben már kevésbé, és emiatt félt téged. Arról nem is beszélve, hogy senkinek sem kellemes úgy elengedni egy szerettét valahova olyan emberekkel, akik rendőrségi ügyekbe keverednek, összeverekszenek egymással is... Semmi biztosíték nincs arra, hogy téged nem ántanának, ha olyan állapotba kerülnek, annak ellenére, hogy egyébként nem lennének olyan fajta emberek. Az alkohol sok mindent kihoz az emberből.

Ha nagyon rosszul érzi magát emiatt, akkor komolyan gondolkodj el, hogy inkább hagyod azt a társaságot (vagy döntsd el magadban, hogy a párod hiánya, vagy a baráti társaság hiánya lenne rosszabb neked). A másik lehetőség, hogy egyszer-kétszer elviszed őt is a bulikba, ahol együtt lennétek a barátaiddal, hátha belátja, hogy annyira nem vészes emberek, illetve a két ismerősöd is látná, hogy van valakid és nem éri meg nálad próbálkozni.

2020. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!