Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a párommal, mostanában sokat veszekedünk. De ha ki békülésről van szó mindig én kezdeményezek . Hogyan tudnám megoldani hogy ő kezdeményezzen ne mindig én?

Figyelt kérdés

Szinte mindig így van ha van valami probléma akkor én megyek hozzá, hogy ne haragudjon , en írok neki Mindig messengeren is .

Nagyon ritka ha ő keres,

Persze -beszéltünk már erről hogy ez nekem probléma, mivel hiányolom hogy ő kezdeményezzen de neki a válasza az volt hogy ez egy jó dolog,neki jól esik ...

Na ja nekem is jól esne nagyon sokszor .

Szóval mit tegyek hanyagoljam mert amúgy egy nap 100x maximum írok neki és az sem egy jó dolog



2019. dec. 12. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Es sokszor élni nem hagyom amúgy..

Lehet már az agyára mentem ?

Ha így folytatom el veszítem?

De én nagyon szeretem és ezért kérdezem hogy inkább hanyagoljam kicsit ne írjak egyfolytában neki ?

2019. dec. 12. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alig várnám, hogy megszabaduljak tőled napi 100 sms után. Csoda, hogy elvisel!
2019. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor mit tegyek ?

Én választ kertem és segítséget...

2019. dec. 12. 20:08
 4/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Kicsit szabadabban kell kezelni a dolgot, ha eddig sokat írtál szépen fokozd vissza a dolgot és legyen napi 1-2 üzenet. Ha összevesztek, akkor próbáld ki, hogy ne te keresd most és várd meg, mikor keres ő békülésre. Az sem jó egy kapcsolatban, ha az egyik fél megfojtja a másikat!
2019. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen , igazad van .

De nehéz mert nem bírom megalni hogy ne írjak neki ..

Ha sokszor nem válaszol akkor már egyből rosszra gondolok hogy bizony ő most mással van épp megcsal.

De eleve úgy jöttünk össze hogy közben neki volt egy felesege..

Csak a nő is megcsalta és így jött velem össze.

Nagyon nehéz így mindennap így feküdni és kelni hogy felek hogy mással van .

2019. dec. 12. 20:14
 6/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha ilyen parás vagy, akkor lehet pont nem jó választás volt ez neked egy elvált emberrel...
2019. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bele szerettem..De nagyon nem lett volna szabad
2019. dec. 12. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önálló személyiséged. Akik így viselkednek, azok nagyon függővé teszik magukat a másiktól. Tini koromban kb ilyen voltam. Akaratlanul is feszültséget generáltam. Nem is csodálom, hogy nem működtek a kapcsolataim. Azóta megtanultam önmagamban is teljes lenni, teljes életet élni, és azóta nincs is gondom a párkapcsolattal. Ha gond van, normálisan mondom el, nem lesz veszekedés, beismerem, ha túlreagáltam valamit, és párom is elismeri, ha jogosan akadtam fent valamin. Szóval kiegyensúlyozott minden, már 4 éve. Ne mássz rá, hagyj neki teret, érezd jól magad önálló emberként is, akinek az életének öröm részese lenni. Ne hanyagold direkt dacból, mert az megintcsak túlkapás és függőség. Foglalkozz vele is és magaddal is, normális kereteken belül. Ha ez így van, akkor foglalkozni fog a problémáiddal, mert nem "hülye női hiszti" lesz, hanem egészséges igény.
2019. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!