Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszanyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszanyerjem a párom érdeklődését felém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A párom és én lassan 2 éve vagyunk együtt.Azt gondoltam,hogy minden jól megy eddig,viszont nemrégen(2-3hete) volt egy komolyabb beszélgetés köztünk,amiben elmondta,hogy nem érzi jól magát a kapcsolatban,mert úgy érzi,megfullad mellettem,és a későbbiekben kiderült az is,hogy már nem szerelmes belém,de szeret. Arra jutottunk,hogy eddig is mindent meg tudtunk oldani,nem voltak lehetetlennek tűnő gondok,ezért együtt megpróbáljuk helyrehozni ezt is,ahogyan csak tudjuk.Úgy gondolom,hogy az eddigi 2 év alatt nagyon jól megértettük egymást,és megtaláltuk az összhangot. Ő is azt mondta,hogy szeretne velem maradni,nem akar elveszíteni és,hogy fontos vagyok neki,de ez így nem jó,változtatnunk kell... Ezután tartottunk 2-3 nap különidőt,ami elmondásai szerint jót tett az érzelmeinek is,és szabadabbnak érzi magát.

Viszont,mostanában úgy érzem a dolgokat,hogy nem igazán tesz azért,hogy jobb legyen.Ha közlöm vele,hogy szeretem,arra válaszol,hogy ő is engem,viszont ezt magától nem igazán mondja.

Néha azt érzem,mintha észre sem venne,átnéz rajtam,néha pedig ez változik,mert gyakran megölel,megfogja a kezem,megpuszil és esténként is átölel,odabújik..Ha megkérdezem tőle,hogy minden rendben van-e,mindig azt feleli,hogy igen. De én nem így érzem.Nem tudom,hogy csak én stresszelem e túl a dolgokat vagy türelmetlen vagyok,mert sürgetni akarom a változást ,vagy pedig tényleg nem csalnak e a megérzéseim.Szeretném végre tisztábban látni a dolgokat. Előre is köszönöm a válaszokat!



#szerelem #párkapcsolat #szeretet ##elhidegülés #helyrehozás
2019. dec. 12. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.
2019. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak annyi. Bevallotta, hogy nem szerelmes. A szeret, az meg csak annyit jelent, hogy megszokott, ès elvan veled addig, amíg más nem jön, aki jobban èrdekli.

Persze termèszetes, hogy a szerelem fakul idővel, de ha 2 èv alatt eljutottatok ide, akkor annak már annyi. Nem is igazán volt mèly èrzelem.

Próbálkozhattok változtatni, de az èrdemi problèmán, hogy már nem úgy èrez irántad, azon már nem igazán lehet.

2019. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így semmi értelme, és ezt te is tudod.
2019. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj, ennek lőttek. Már kifelé gondolkodik, csak nem akar megbántani, és komoly jelölt sincs még. De ha lesz, azonnal szakítani fog, mert szerelmes lett. Amúgy ez alap helyzet, sokan voltak, vannak, lesznek így.
2019. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hosszu leirásodban gondosan ügyeltél arra, hogy ne derüljön ki a korotok és nemetek. Valoszinüleg ez másban is igy van. Kerülöd a dolgokat, lényeget. (Langyosviz vagy.) Ne csodálkozz igy!!!
2019. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sajnos már vége, részéről elmúlt a szerelem. Talán megszokásból maradna melletted, hiába szeret emberileg is, ha ellaposodott köztetek minden, már te sem érzed magad önfeledtül, kételyeid vannak. Elhiszem, nagyon rossz, mindig változtatni a legnehezebb, de lehet a legjobb döntés a szakítás lenne.
2019. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én alapvetően úgy gondolom,hogy a párom olyan ember,aki nem adja fel könnyen. Megtehette volna,hogy szakít velem akkor,ennek ellenére azt választotta,hogy maradjunk együtt és oldjuk meg.

Nemrég,amikor rákérdeztem,akkor is azt mondta,hogy szeretne velem maradni és fontos vagyok neki.Viszont ez tudom,hogy így van,és szerinte jó irányba kezd változni a kapcsolatunk,és ezért is kértem segítséget,mert kissé még őt is bizonytalannak érzem,ebből kiindulva vagyok én is az. Szerintem.

(Amúgy 19 éves lány vagyok,a párom 23)

2019. dec. 12. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a húgomat, de nem szeretnék vele párkapcsolatot.
2019. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hanxatlanak az érzései. Ez már nem jó jel. Ha szeretsz vkit akkoralig várod hogy találkozz vele nem azon gondolkodom hogy most jobb lenne külön stb persze van hogy így jönnek rá a felek hogy még jobban hiányoznak egynásnak. Az exemnél úgy volt hogy én kértem időt tőle de ahogy teltek a napok egyre biztosabb lettem benne hogy nem ő az igazi nem voltam belé szerelmes már jobb volt nélküle szabadabban éreztem mag nem folytott meg nem volt konfliktus. Így szakítottam vele.
2019. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor,amikor az az idő volt,hogy nem találkoztunk sokat,el mondta,hogy abban a pillanatban nagyon hiányoztam neki.És ő úgy látja,hogy pozitív irányba halad a kapcsolat,de még mindig sokkal jobbnak kell lennie.Arra is lát esélyt,hogy jobb lesz.
2019. dec. 12. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!