Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megszokásbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megszokásból van a párjával már 3-4-5 vagy több éve? Miért maradtok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ki mernétek/akarnátok lépni belőle? Ha igen, miért, ha nem , miért nem?
2019. dec. 12. 21:34
 1/3 Izabella220 ***** válasza:
71%
Az emberek többsége nem lép ki, mert vagy fél a magánytól, vahy van gyerek, hitel, vagy csupán idősebb korosztály.
2019. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet valakivel 3-4-5 èvig lenni csak megszokàsból. Vannak közös emlékek,közösen elért célok,nehézségek együttes leküzdése és még sorolhatnàm. Sokan azt gondolják,hogy ha lehull a rózsaszín köd,a kapcsolat unalmas,langyos víz fos meg ilyenek.Én úgy gondolom,hogy egy minőségi kapcsolatért meg kell dolgozni. Voltak időszakok,amikor ki akartam lépni,de nem tettem,mert ha összejönnék màssal,a forgatókönyv ugyanaz lett volna.Arról nem is beszélve,hogy valószínűleg utólag jönnék rá,hogy milyen jó is volt a kapcsolatom.
2019. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En egy 4,5 eves kapcsolatbol leptem mert egyszeruen ugy ereztem, hogyha ugyanugy erzem magam vele mint nelkule akkor mi ertelme?! En azt ereztem, hogy mindketten elengedtuk ezt a dolgot, bar en mondtam ki. Nem mondom, hogy neha nem vagyok maganyos de egy,, unalmas" kapcsolatban lenni sincs ertelme
2019. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!