Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idősen gáz, ha várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen gáz, ha várni akarok egy kicsit az első együttléttel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 27.


Amikor először voltam nála, akkor jelezte, hogy ő nagyon kíván, igazából nagyon szeretné, de maximálisan megérti,ha én másképp gondolom.

1 hete vagyunk együtt amúgy ....

Nem akarom az elérhetetlent játszani és hasonlók, de egy két hónapot szeretnék várni.

Mégis sok helyről azt hallani, hogy jajj hát ebben a korban... minél előbb annál jobb...


2019. dec. 13. 01:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
sajnalom de ezzel a pasival nagyon mellefogsz. csak be akarja "tenni" neked, latszik minden mozdulatabol: elso randin lakasara hiv es rogton be is probalkozik. mar biztosan elotte is sok lanyt felhivott a lakasaba
2019. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rockarc ***** válasza:
67%

En is inkabb a pasi, mint az idopont miatt aggodnek. Aki igy kezd bele egy nem is mondom kapcsolatnak, mert ez nem az, ott semmi masrol nem is fog szolni, csak arrol, hogy naponta hanyszor, meg jo lenne, ha ezt is meg azt is engedned. Nem te vagy a gaz es akarmennyit varhatsz. Akkor fekudj le valakivel, amikor tenyleg kivanod ot, ne akkor, amikor mar ittal 5 kavet, setaltal vele 12 km-t, mert akkor mar nagyon ideje lenne. Feneket. Ne masoknak akarj megfelelni, hanem sajat magadnak. Mert masnap neked kell majd a tukorbe nezned.


De en tenyleg szelnek eresztenem. Nem rad gondol, nem te erdekled, csak a lyuk szamit. Minden mas csak szinjatek reszerol. Aki komoly kapcsolatot akar, az azzal kezdi, hogy a lakasara hiv es galansan megert, ha nem azonnal terdelsz ele. Eloszor mely es bizalmi kapcsolat es csak utana sex. Ha megforditod a sorrendet, akkor varhatoan allando sex es egy felszinesnel is gyengebb kapcsolat lesz belole. Meg a reszerol ki nem mondott "mehetsz, ha akarsz, majd jon mas" erzes.


43F

2019. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Ha neki nem pálya, nem egymást keresitek. Ha elfogadja, akkor passzolhattok.

Ennyi. A többi felesleges szájtépés. Aki ez alapján leszűri, hogy az illető csak szexet akar, az megrekedt az oviskori fekete-fehér gondolkodásban. Van, aki csak szexért vár akár egy évet is. Más első randin szexel és házasság is lesz a dologból. Nekem is volt már olyan, hogy 2. találkozáskor már szex volt és 2 évig együtt voltunk. Az itteni 0 emberismerettel rendelkező, csak általánosítani képes "einsteinek" biztos megmondták volna a lánynak, hogy csak szexet akarok. A lány meg kiröhögte volna őket...

Az a helyzet, hogy van, akinek a szex IS fontos. És sokan szeretik első körben letisztázni, hogy az mennyire működik. Plusz huszonévesesen érthető módon még élvezni is akarják az emberek az életet, ezért amint lehet, szexelnének. Ebből azt megállapítani, hogy az illető CSAK szexelne, egy vicc.

2019. dec. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

"elso randin lakasara hiv"


Ezt hol olvastad??

2019. dec. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen pontos képet írnak le a férfiról morzsányi infó alapján az itteni szakértők.Krdező teljesen jól csinálod főleg hamár meg is van beszelve a dolog
2019. dec. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Attól, mert nem vagy 15, még nem kell elsőre széttenned a lábadat.
2019. dec. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 évesen is vártam két hónapot. Picit a körülmények is közre jászottak, de érdemes volt. Mire oda kerültünk,hogy együtt legyünk rengeteg dolgot tudtunk egymásról, és veszedelmesen kívántuk egymást. Szép volt és romantikus az út odáig.
2019. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

1-2 hónap az nem kicsit várás, hanem sok.

Jó tudni, hogy működne e a dolog, na meg a férfiak akik vártak már, tapasztalhatták az idő közbeni "bocsmégse", lett másik lepattintást. Így nem éri meg várni.

2019. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pár perc alatt már törölve lett az egyetlen reális, igaz hozzászólás, mert nem az elvárt romcsykah bs volt benne... Na szép. Nem változott ez a témakör.
2019. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1 hónapot én is vártam. Majd amikor úgy érzed itt a megfelelő idő, megtörténik, csak beszéld meg vele, szerintem a legtöbb ember megérti:)
2019. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!