Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondanom neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom neki, hogy azért nem fekszem le vele, mert gombás fertőzésem van? (nem vagyunk egy pár)

Figyelt kérdés

Ha együtt lennénk, természetesen elmondanám ezt neki. Ez a srác egy haveri társaságom tagja, már volt szex, de nem rendszeres. Most újra felhozta a témát, hogy nála aludhatnék a holnapi közös buli után. Én igent mondtam, mert pont akkor járna le az egy hét, amit mondott az orvos, hogy nem szexelhetek, viszont úgy érzem még mindig nem gyógyultam meg. Ezért azt mondtam neki, hogy mégsem alkalmas. Erre megsértődött. Eléggé bánt ez engem, nem tudom, hogy el kéne e mondani. Félek, hogy most, hogy lemondtam, többet majd nem akarja, ha meg elmondom, szintén megvan rá az esély, hogy többet nem hív el.


Mit tegyek?


2019. dec. 13. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy megjött, egy hét múlva pótoljátok be.
2019. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, annyira nem sèrtődött meg. Majd ha újra rájön a kangörcs, keresni fog.
2019. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi történik, ha többet nem hív? Így járt.
2019. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megsertodott. És akkor mi van?

Nincs semmi onbecsulesed?

2019. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miert olyan nehez minimálisan is őszintének lenni.


"Kedves Béla, most beteg voltam és még nem gyögyultam meg teljesen. Azonban jövő héten szívesen mennék."

2019. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még meg fog keresni, nem adja fel ilyen könnyen, csak picit sérült az egója :D Ha kanos lesz úgyis ír. Amúgy nem feltétlen kell elmondanod, hogy konkrétan mi a probléma, csak annyit, hogy beteg vagy még nem gyógyultál meg teljesen, ha szeretnél neki “magyarázkodni”.
2019. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mast talalj ki,elutazol programod lesz,tulora...
2019. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs megjott, remelem megerted. Kosz.
2019. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy tole kaptad el...

meggyogyulsz azt o meg visszafertoz :(

2019. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!