Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy azt kapjam, amire szükségem van?

Figyelt kérdés

Párom - férfi - nagyon bújós, neki a testi kontaktus, ölelés a legfontosabb, viszont nekem szükségem lenne a mélyebb beszélgetésre is, a megértésre. Tudja, hogy így van, mondtam már neki, azt mondta, most már tudja, hogy nekem ez a fontos, odafigyel erre, de nem teszi, sőt... Nem érdekli a lelki világom, magamnak kell megbirkoznom mindennel. Nem oszthatom meg vele, nem igazán érdekli.

Tudom, szeretetnyelvek, neki is meséltem róla. Annyit tett meg, hogy kinyomtatta a könyvet... :(


2019. dec. 13. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%

Egy kapcsolatban az adok kapok a legfontosabb, lehetőleg úgy, hogy az egyensúlyban legyen.

Ha ez így van ahogy leírod, akkor azt jelenti, hogy te jóval többet kapsz majd minden területen, és nem nagyon erőlteted meg magadat, hogy a párodnak is jólegyen.

2019. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Magyarul, lesz*r téged. Hát, bocsi, de ennek a kapcsolatnak lényegében annyi.
2019. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első, mit kapok? Csak elveszi, amire neki szüksége van, és nem érdekli, hogy én mit szeretnék.
2019. dec. 13. 09:19
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

3#:

Látom rátapintottál a lényegre, és egy mondattal el is ismerted amiről írok.

Az elvenni és odaadni között hatalmas a különbség!

2019. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az ő szemszögéből írtam...
2019. dec. 13. 09:27
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha mondtad is és így is letojja, akkor ennek a kapcsolatnak vége. Sem ő, sem te nem leszel boldog.
2019. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Az nem az Ő szemszöge, hogy rádmászik, és "elveszi ami neki kell".

Egyikőtöké sem!

Az Ő szemszöge az, hogy te igazán szereted, kívánod minden porcikáját!

Egy kapcsolat tartópillére mindkét nemnél pont ugyan az, csak fordítva megyünk rajta.

Nektek nőknek az odafigyelés, a lélek, a szív, a tisztelet az első és csak második a testiség, míg a férfiaknak a testiség az első, az odafigyelés, a lélek, a szív, és a tisztelet a második.

Ezt minden felnőt tudja, megérti, és nem tud rajta változtatni, viszont mindkét pillér csak akkor működik ha az esőn már átmentél...

Remélem érted.

2019. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
*elsőn
2019. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnyelv, blabla hulyeseg. Egyszerűen önző, nem érdekled.
2019. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a testiség miatt van veled vagy ennyire különböztök és teljesen eltérőek az igényeitek.
2019. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!