Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert kihasználom a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetően szegény srác vagyok, de egy dologhoz értek, ez a nők felszedése. Elbaxtam az életem, így végül elkezdtem profitálni abból, amihez értek. Megismertem egy fiatal lányt, akinek befolyásosak a szülei, és már készen is állt a terv, hogy az ő hátán fogok felmászni. Azóta messzebbre jutottam, mert támogatást kapok a tanulmányaim befejezéséhez és olyan munkákat intéznek nekem, amiket magamtól nem találtam volna.


Úgy tervezem, beházasodok a családba, de őszintén szólva egyáltalán nem vagyok szerelmes. Csak az érdekel, hogy meggazdagodjak, és tudjam támogatni a családomat, és én is jobban éljek. De elég szemétség amit csinálok, így hát viaskodok.


2019. dec. 13. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Remélem visszakapod ezt valakitől!
2019. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár lenne beházasodni ha nem szereted, inkább fogadd el a támogatást amig nem tudsz magadtól elindulni, persze az lenne a helyénvaló ha véget vetnél a dolognak, de mindketten tudjuk hogy ahhoz gyáva vagy és nem érdekel, ezért realista megoldás hogy elkötelezettség nélkül használd a segítségét, de én nem szúrnám el az életem hogy olyat vegyek feleségül akit nem szeretek
2019. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha ekkora profi lennél, amekkorának tartod magadat, akkor egy gazdag jó nőt szedtél volna fel. Nekem így csak egy hülyének tűnsz, akinek egyszer szerencséje volt.
2019. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne használd ki! Próbálj meg saját erőből pénzt keresni és csak olyannal házasodj akit szeretsz és komolyan is gondolod vele. Ezzel önmagadtól és a lánytól is elveszed az igaz szerelem/szeretet esélyét, bár ilyen viselkedésre sajnos nem te vagy az első példa, kívánom egyszer, hogy találkozz saját magaddal..
2019. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez a lány kissé naiv, így vele egyszerűbb.
2019. dec. 13. 14:58
 6/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom 4-es. De önerőből annyi pénzt nem tudnék keresni, amivel kényelmesen élhetek.
2019. dec. 13. 15:00
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Ez mondjuk igaz kérdés lehet mert, sok fiatal lánnyal beszéltem akiknek nagyon gazdag szülei vannak és annyira naivak voltak hogy a gyomrom majd felfordult.
2019. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Kívánok nektek hármasikreket, aztán meg egy jó szeretőt a csajodnak aki miatt elválik tőled, a gyerektartás viszi a fél fizudat, válásnál pedig még a xart is kiperelik a seggedből.
2019. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Borsodiak vagytok?
2019. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az egyik privát levélre:


A felszedéshez ezeket a tanácsokat adnám:


A megszólításhoz elég, ha kikéred a véleményét valamiről, vagy spontán megmondod, hogy bejön neked, de normálisan. Azonban nem szabad nyomulni a nőre, viszont határozottnak kell lenni. Továbbá ki kell mutatni az érzéseket egy bizonyos pontig. Ha ezen átlépsz, akkor nem tart férfinak, szóval tapasztald ki.


Azt hiszem, a felszedés akkor sikeres, ha egy nő megoszt veled egy olyan titkot, amit másnak nem mondott el. Ha te is megteszel egy ilyet, akkor úgy gondolom, lelki kötelék fog kialakulni köztetek. Persze fontos, hogy 100%-ban azért ne légy őszinte.



Ennyit tudnék tanácsolni.


Hogy kamu-e a kérdés? Tisztelt levélíró, döntsd el magad...

2019. dec. 13. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!