Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom a feleségem egészségéé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a feleségem egészségéért. Van hogy 2-3 órán keresztül köhög éjjel, ez megy heti 2-3x is. Mondtam neki, hogy orvoshoz kéne menni, de nem akar. Hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés
30éves.

2019. dec. 13. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél neki ACC 200-at, abból vegyen be napi 3-szor, vegyél neki Libexin gyógyszert, ez száraz köhögésre van. Mind a kettő vény nélkül kapható a gyógyszertárban.
2019. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
En is kohogtem. Ez a savtol van. Anem megfelemo etrend okozza. Tobb zoldaeg kell es sokkal kevesebb gabona vagy aemennyi gabona. A paleo etrend ez. En tiz eve kezdtem es soha nem jon elo kohoges. Azota is igy eszem es kideritettem,hogy szlyos kiszterzekeny vagyok. Az orvosok nem serutettek ki,hiaba vizsgalgattak eveken at..... Nekik az a jo,ha gyogyszwrwket irnak fel. 10 eve nem jartam orvosnal,soha senmi bajom.
2019. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne elmenni orvoshoz, aztán az nagyobb valószínűséggel eltalálja a diagnózist, mint mi. Ne mondd neki, hogy kéne menni, hanem fogd meg és vidd be.
2019. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg volt fázva? Mióta köhög?

Ha már több hete, akkor el kéne mennie. Felnőtt embernek legyen már annyi esze, hogy magától is elmegy.

2019. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ezt józanul írtad, vagy egy macska van a billentyűzet előtt? Régen láttam ennyire olvashatatlan (nem szándékosan troll) írást.

2019. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálam is így kezdődött, meg torokfájással. Aztán tüdőgyulladás lett belőle, mire eljutottam dokihoz, mert azt hittem kezdetben, hogy egy kis megfázás. Jelentem, már második hete vagyok betegállományban, és szerintem még jövő héten is abban leszek. Nyugodtan mutasd meg neki a hozzászólásom. Szerencsére időben elmentem orvoshoz, még csak enyhébb lefolyású, de így sem tudok kikecmeregni belőle olyan egyszerűen.
2019. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki lándzsás utifű szirupot, de a Dr. Theiss félét, és vegyél graphuit mag kivonatot.


Cigizik amúgy?


Vagy itass vele hagyma teát és tegyél a mellkasára dunsztkötés szerűen disznózsírt.


Lehet a tünetek alapján hörghurut vagy tüdőgyuszi.

2019. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi nem csak ők! Ahol elek ott az egész város igy van szoval elég szép kis járvány lehet most! Nekem közel 3 hétig volt ez a száraz köhögés... jobb ha orvoshoz megy... habár ő sem igen ír fel erre antibiotikumot...
2019. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint egy évig köhögtem éjjel-nappal, mint az állat. Eleinte csak kicsit. Akkor még ráfogtam, hogy nátha, szárazköhögés, allergia, stb..végül nagyon eldurvult és tessék, kiderült, hogy a vérnyomáscsökkentőm okozta! Felírt a doki másik fajtát és azóta nem köhögtem. De sokmindentől lehet. Menjen orvoshoz mielőtt valami szövödménye lesz.
2019. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nema reflux is lehet, ha nem kezelik felmarhatja a mellhartyat, fenyitsd be h nem akarod h 30evesen elvigye vmi a hulyesege miatt.
2019. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!