Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben? Tönkrement az életem, fogalmam sincs mit csináljak.

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a párom állandóan a telefonját nyomkodja és máshogy viselkedik velem. Kérdeztem tőle, hogy mi van, és szinte letámadott.

Aztán kiderült, hogy más lánynak írogatott, képeket küldözgetett a farkáról. A lány küldött át mindent, nem én kutattam. Fűzte a csajt, meg olyanokat írt neki, hogy fogjuk rá, hogy a barátnője vagyok, csak azért van velem, mert soha senkinek nem kellett igazán, hiányzik már neki egy igazi dugás, mindjárt keres valakit, akit megdughat.

Az a legszebb az egészben, hogy terhes vagyok és ő akarta ezt a gyereket. Én el akartam vetetni az elején, de mondta, hogy tartsuk meg, ő nagyon szeretné. Tudom, felelőtlen voltam, de álmomban nem gondoltam volna, hogy elsőre összejön, pláne, hogy a nőgyógyászom azt mondta, ha lesz is gyerekem csak rásegítéssel.

Végül belementem, hogy megtartsuk.

Mikor kibukott a dolog, már rég terhes voltam. Teljesen összetörtem. Első gondolatom az volt, hogy ezt a gyereket én most azonnal elvetetem. A párom sírva könyörgött, hogy ne csináljak semmit, a gyerek nem tehet semmiről, ne őt büntessem, mert ő egy f'sz volt, különben sem csalt meg, nem is gondolta komolyan amit írt a lánynak, a képeket azért küldte, mert pozitív megerősítésre vágyott. Kérte, hogy adjak még egy utolsó esélyt, vagy ha nem akarom a babát, akkor szüljem meg és hagyjam itt neki. Még az anyjának is bevallotta, hogy mit csinált. Sajnos a babát akkor már elvetetni nem lehetett, még Bécsben sem.

Látszik rajta, hogy a babát tényleg akarja, örül neki, várja, mondogatja, hogy majd miket csinál vele, miket vesz neki, mutogatta az ultrahang képet az ismerőseinek. A munkatársai is mondták, hogy látszik, hogy milyen büszke.Soha többet nem tudok megbízni benne, de egyedül nem tudom, hogy képes leszek e felnevelni ezt a gyereket. Amíg nem jött ez az egész, már kezdtem beleélni magam, de most meglátom az ultrahangon és nem érzek semmit. Ha megmozdul bennem a frász kerülget. :( Rettenetesen félek, hogy szar anya leszek, anyám is az volt, soha nem szeretett, nem is tartjuk a kapcsolatot, és én nem akarok olyan lenni, mint ő. Nem akarok lemondani róla és itthagyni neki, mert milyen ember lennék már akkor. Apukám is csak egyet kért tőlem, hogy soha ne legyek olyan anya, mint anyám volt.

Úgy érzem tönkrement az életem. Folyton csak az jár a fejemben, hogy lett volna egy másik férfi, aki tényleg akart engem, aki sokkal komolyabb, mint a párom és már többször figyelmeztetett, hogy a párom egy f'sz, de nem hittem neki. Nem voltam elég bátor ahhoz, hogy lépjek, pedig vele boldog lehettem volna. És most itt vagyok egy szar kapcsolatban, terhesen, és fogalmam sincs mit csináljak. Egy gyerekkel soha nem fogok kelleni senkinek, de nem vagyok hülye, tudom, hogy előbb utóbb megcsal a párom.



2019. dec. 14. 00:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a francba
2019. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mindent meg fog tenni érte, hogy jó életünk legyen, jár is sokat túlórázni, de rosszul vagyok attól, ha a telefonját a kezébe veszi és nem akarok állandóan azon aggódni, hogy most vajon tényleg oda megy-e ahová mondja, vagy éppen más lánnyal van.
2019. dec. 14. 00:12
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj.. ez most nagyon csunya lesz amit mondok de igaz. Minden kapcsolatot szakits meg az apjaval. Utazz nagyon messze szuld meg, es nagyon gyorsan keress 2 nem 1.. 2 olyan embert lehetoleg ferfi no parost akiknek nem lehetett gyereke de akarnak. Add orokbe nekik. De csak jo embereknek. Gonfoskodj arrol h ne lassa az apja. Azaz keresd fel hazudd h elveteltel. Utana ne nezz vissza. Es keress mar egy ertelmes ferfit. Ha ezt nem teszed: orokke az eleted resze lesz a suttyo heti tobbszor keresni fog, mitobb az anyja is.. radjar az egesz csurhe. Lofsz esellyel lesz valaha ebben az eletben szereto parod es uj eleted. Szenvedni fogsz. Tegy jot a gyerekkel add nagyon jo neveloszuloknek.

Ezt halalosan komolyan mondom NINCS mas lehetoseg megszabadulni az apjatol.

2019. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

"Fűzte a csajt, meg olyanokat írt neki, hogy fogjuk rá, hogy a barátnője vagyok, csak azért van velem, mert soha senkinek nem kellett igazán, hiányzik már neki egy igazi dugás, mindjárt keres valakit, akit megdughat."


???


Legyen önbecsülésed! Hogy lehet ilyet a másik háta mögött mondani? Undorító egy ember. Nem maradnék vele...

2019. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ahogy ebből lejön, hagyd ott, majd amikor utalja a gyerektartást elgondolkozik, hogy hova dugja be a farkát. Lesz rá ideje bőven, 18 év sok idő.
2019. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
3as vagyok. Ja es orrba szajba felre fog menni ha vele maradsz. Egy papucs leszel. Amikor lehetnel igazi no egy igazi ferfi oldalan. De hiaba irom ezt .... Nem igy cselekedsz. Aztan majd megszakadsz a meloba mikor o a 10.csajjal lep le es nem fizet gyerektartast.. es kb 8 ev utan jossz ra..igazam volt.
2019. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy képes lennék-e lemondani a babáról, mégiscsak az én gyerekem.
2019. dec. 14. 00:19
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Es most bszod el az eletet.. azert irom.. adj egy eselyt a gyereknek h 2 osszetarto meddo ember boldog gyermeke lehessen es az apja ne tegye tonkre se teged! De enyem enyem.. szegeny gyerek. Pontosan az lesz amit leirtam. Nem sajat tortenet! De nem 1 ilyet lattam.. de valaszd csak azt h neki megszulod a budoseletbe nem szabadulsz a csaladjatol. Vegignezed ahogy csal..kibeszel teged. Felcsinal meg kb 3 masik not. Nem fizet. De duplan dolgozol. A gyerek nelkulozik.. gondolom nincs sajat lakasod. Ha lesz is oda fog jarni az a suttyo. Aki miatt 0 eselyed lesz NONEK lenni. De majd a szalag mellett 8 ev mulva ez eszedbe fog jutni..
2019. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%
Hazudni h veteltel. Elutazni megszulni. Orokbeadni JO embereknek. Uj eletet kezdeni. Nem visszanezni. Tagadni. Es NONEK lenni es FERFI oldalan. Ez var rad. Vagy: a suttyo aki minimum 18+ evig eleted resze lesz, nelkulozes, egyedullet, magany,megcsalas.
2019. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Bármikor hazamehetek apuhoz.
2019. dec. 14. 00:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!