Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre még megoldás?

Figyelt kérdés

1-évé vagyunk házasok

Én 26(lány) ő 40 éves

Soha nem éreztem a korkülönbséget kettőnk kötött

De fél éve valami nagyon megváltozott

Elfelejtette a születésnapomat,alig van itthon, ha mégis akkor kötelezik

Most eljöttem pár nap betegállományba mert mellhártyagyulladásom van és ezt ki kell pihenni, naponta megkapom hogy amíg ő keményen dolgozik én itthon lógatom a lábam

Van egy 3éves fiúnk,nem foglalkozik vele,állítólag nincs senkije de félelmetes mennyire megváltozott

Van Pesten lakásom,anyuék várnak vissza ha szeretnék de hülyén hangzik de szeretem ezt az embert

Viszont már mindenféle betegségek jönnek ki rajtam a stressz miatt.

Próbáltam vele -beszélni de azt mondja ha nem jó valami menjünk vissza Pestre.

Borzalmasan magányos vagyok,és úgy érzem egyre lejebb süllyedek.

Tálalhatok még valami módszert a megmentésre vagy engedjem el?

Bocsi hogy hosszú lett


2019. dec. 14. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod neki nyíltan,hogyha nem változik,lelépsz. Ennyit tehetsz. Ha nem érdekli,akkor csomagolj.

Ha érdekli,de csak "szimulàl" és nem változik,akkor is hagyd ott.

Adj neki ultimàtumot.

2019. dec. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Rádunt.
2019. dec. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, ez ennyi volt. Ahhoz hogy bármi is változzon, mind a két ember akarata szükséges. Neki így jó, te tényleg bele fogsz betegedni lelkileg és testileg is.
2019. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet!
2019. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!