Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a vőlegényeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a vőlegényemet, hogy költözzünk el albérletbe?

Figyelt kérdés
Március végén lesz az esküvőnk, és ezzel kapcsolatban már lassan mindent elintézünk. Várandós vagyok és ő is tudja hogy a szüleihez nem szeretnék majd szülni, bármennyire is elférnénk családi ház stb. A felső szint oké, hogy az övè , de nincs külön bejárattal lezárva és a konyha, mosógép közös. Anyósékkal se sikerült a 2 év alatt túl jóban lenni , mert nem igazán szeretek több napot ott lenni az állandó kioktatások miatt. Ők persze mindig is azt szerették volna, hogy költözzek oda. Május végén június elején érkezik a baba, de az esküvőn kívül nem igazán erőlteti meg magát párom albérlet téren. Azt ígérte januárban elmegyünk, de folyton csak én keresgélek. Amit ki is néztem addig halogatta hogy megnézzük hogy elvitték. Tudom, hogy szülőknél kényelmes lenne neki mindig meg inkább sajátba menne, de erre még nincs pénzünk. Én mondtam neki, hogy az esküvőt elhalaszthattuk volna és azt a pénzt albira, babadolgokra lehetett volna fordítani. De ő a baba miatt ragaszkodik a házassághoz. Amúgy szerintem egyhamar nem jegyzett volna el, ha nem lettem volna terhes. A másik hogy szülők nagyon befolyásolják és ad a véleményükre.
2019. dec. 14. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem akar, nem fog menni.

Te meg belenyugszol, hogy egy darabig a szüleinél laktok. Terhesen, esküvőre készülve sok más választásod nincs.

Majd válás után, kettesben a gyerekkel, oda mész, ahova te akarsz.

2019. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
14%

Édesem!


Nyugodj meg, a legfontosabb dolog most a baba a hasadba. Rá koncentrálj és vigyázz magadra ne mérgelődj. Ő nagyon fontos most.


Az albérlet téma nehéz eset.. ez tény .. van aki szereti van aki a magántulajdon híve.. . Tény, hogy valahol az albérlet részben kidobott pénz.. de a szülőkkel élni sem jó .. ezért csak részben kidobott pénz.


Hidd el, a párodat nem befolyásolják .. hanem szeretne vita nélkül élni , nyilván a szülők mondanank neki ezt azt .. te pont az ellentetjét... neki ilyenkor marha nehéz. kereszttűzbe van.. próbál túlélni.


Azt javaslom hogyha van önerőtök, vagy tudok kérni vegyetek egy lakást HITELRE. A hitel részben magántulajdon .. részben albérlet is .. (remélem érted hogy értem) ha ez a lehetőség adott akkor ezt az utat válasszátok. TUDOM.. ez a baba "miatt" ugye még egy pár évet tolódik .. de addig tegyetek félre.


KITARTÁST. Ott lesztek egymásnak örökkön örökké .. nem kell ezen izuglni .. minden alakul. Türelem, most legyetek boldgok így,


Sok egészséget kívánok a babának, nektek meg sok boldogságot.

2019. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
én ezt komolyan nem értem és ki is akaszt egy kicsit. ott van a párodnak egy lakrésze ahol ingyen és bérmentve lakhattok, ott meg van minden ami kell. DE te nem akarsz oda költözni mert sérti a kényes kis lelkedet, hogy az anyósodéknak több eszük van mint neked. ami nyilván így is van, ha össze hoztak egy kétszintes házat. gondolom önérzetes kis picha vagy, akit ne oktasson senki:) persze bármiféle teljesítmény nélkül, elvárások, igények azok vannak természetesen. nem tudom te mit vittél a kapcsolatba a p inádon kívül? gondolom az albinak is a felét fizetnéd, ugye? kaució? gondolom szegény srác dolgozhat látástól-mikulásig hogy fizessétek az bérletidíjat+rezsit, meg még ez is kell a babának, meg még az is. 5 év múlva meg szeretőt keresel, mert az a szemét elhanyagol és nem tudod mgélni a nőiességedet mellette. van neked valamennyi eszed amúgy?
2019. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem szültem volna az anyósék nyakára. A közös konyha nem ok, én már a nagyszülőknél látogatásnál két nap alatt is kikészültem tőle, hogy át kell mászni rajtuk, meg felébrednek rá, hogy hajnali kettőkor tejet melegítek a gyereknek.


Amúgy így: "márciusig találjunk egy albérletet."

2019. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Együtt sem éltetek soha úgy igazán, hogy legyen magánszférátok kettesben és így kitapasztaljátok, milyen az élet együtt, de már felcsinált és elvett feleségül.


Gondolom, az eljegyzés is szülői nyomára történt, hogy ne nézzen ki mégse hülyén ez helyzet a kirakatban...


Nem tudom, mit reménykedsz, fordítva kellett volna szervezni az egész menetét és normális embertől, normális közegbe szülni. És akkor csodálkoznak páran ezen az oldalon, ha a szülők többségét alkalmatlannak, felelőtlennek és egy hormonvezérelt ostoba szutyoknak tartom, aki csak elcseszi a gyereke életét, hogy pár évig nyálcsorgatva gügyörésszen és ettől kevésbé érezze, hogy az ő élete vele együtt egy hulladék nagy nulla, amit maga cseszett el. Majd ugyanezt megteszi a gyereke életével is. Bravó.

2019. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénzetek lakásra, de simán kidobnád albérletre, ami van?

Inkább gyűjtsetek, hogy tudjatok venni saját lakást.

2019. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy jó nagy kaki, meg kell mondjam. Nem vagyok a feltétlen együttélés híve házasság előtt, de ti láthatóan nem vagytok egy hullámhosszon, és kardinális pontokban nem egyezik a véleményetek, ami baromira nem jó esküvő előtt, terhesség közben.


Amúgy mindkettőtöknek van igaza részben. Neked abban, hogy a közös lónak túrós a háta, egy háztartásba még én sem költöznék sem anyámmal, sem anyósommal, pedig jó velük a viszonyom. Az ilyen anyuciról leválni képtelen pasitól meg a víz kiver.


Viszont a párod valószínűleg jól be van tojva részben jogosan, ugyanis az albi árak az egekben, a gyerekeseket amúgy is rühellik, és baromira nem poén egy fizetésből meg a minimális gyedből albit fizetni és gyereket nevelni. Nem tudom hol éltek, de a fővárosban és a környékbeli városokban (de ez igaz bármelyik megyejogúra is) az albi kb. elvisz egy teljes gyedet. Ezt a terhet pedig nagyjából rá is pakolnád rögtön, mert hát te nem akarsz odaköltözni.


Nagyon korai volt az összes "döntés", ideértve a házasságot és a gyereket is, nem volt ez a párkapcsolat egyáltalán érett. De a helyzet itt van, meg kell oldani. A gyikes közhely szerint le kell ülni, meg kell beszélni és imádkozni, hogy működjön.

2019. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor nem kaptál neked megfelelő válaszokat?

Pontosan ugyanígy raktad fel a kérdezőt és pontosan ezeket válaszolták... Ezek szerint te valamit kifejezetten olvasni akarsz, mert nem tetted volna fel megint.

Pedig normalis embertől nem lesz más válasz.

2019. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérdést* fúj, de utálom ezt a telefont.
2019. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú bakker, alaposan elcseszted az életedet, ez kb. borítékolható. Nulla együttéléssel, egymást ki nem ismerve, nem egyező célokkal, egy infantilis anyucipicifiától teherbe esni, majd hozzámenni... Mindenbe beleugató, fia fejét tömő anyóssal. Minden egyszerre, amitől normális ember külön-külön is menekül.

Az a baj, hogy mivel ott a baba a hasadbab, már késő bármit is átgondolni. A legtöbb, amit tehetsz, hogy leülteted szépen a gyereked apját, elmondod neki higgadt hangon, észérvekkel, hogy miért baromság a szüleivel együtt élni, miért kell határt húznia az anyja beleszólásainak, és miért kellene felnőnie és önállónak lennie, ha már apa lesz. És reménykedsz benne, hogy felfogja. Ha nem, akkor nem nagyon van választásod, mivel te most egy ideig a munkából kiesel, szóval kénytelen leszel megenni, amit főztetek. Nem irigyellek, mert kb 110%, hogy 5 év múlva vagy egyedülálló anya leszel, vagy egy borzasztó fos házasságban tengődsz majd muszájból.

2019. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!