Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok igy a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok igy a helyemben?

Figyelt kérdés
Ferjemmel a baba szuletese elott kikoltoztunk angliaba, ugy gondoltuk itt jobb lesz minden. Most 3 eves a lanyunk, a ferjem nem hajlando elmenni rendesen dolgozni. Nem engedi, hogy az ovit fizessuk. Igy 2.5 orat lehet bent naponta. A ferjem meg itthon van vele. En dolgozok egy iskolaban tanarnokent. Belefaradtam, hogy o csa jatszik, hetente veszi a jatekokat, az elofizetesek a jatekokra. De ha a gyereknek szeretnek valamit akkor uvoltozik. Annyi a gyerekre vigyazasa beulteti a tv ele. Mar az oviban szoltak, hogy nem fejlodik a beszede. Itthon is angolul kellene beszelni hozza de a ferjem nem hajlando. Ha jon a hetvege elmegy berugni. En ezt mar nem birom tovabb, elmondtam neki es annyit mondott rohogve mivan megjott? Nem akarom tovabb fizetni a jatekait, es hogy itthon uljon. Itt a karacsony es annyit nem enged hogy a szuleim eljojjenek. A gyereknek nem vehetek ajandekot mert kicsi ugy sem erti meg cimen. Elegem van
2019. dec. 15. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Zár lecserél, cuccai az ajtó elé, válókereset bead
2019. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk küldd el a fenébe? De tényleg. Csomagoljon, aztán tünés!
2019. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%

Mi van? A gyereketeknek nem lehet venni játékot, de a felnőtt férjed meg még játszik???? Ezt komolyan jól értettem?

Miért nem melózik, mire hivatkozik?

Nagyon úgy tűnik, te csak a mecénása vagy!


Mentsen meg minket nőket a jó Isten, ilyen “férfiaktól”! Ámen! 🙏

2019. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

:D :D

Mi az, hogy nem engedi? Csak azt ne mond, hogy le kell adnod a fizudad, mert akkor hatast dobok :D

Hogy lehetsz ekkora balfek? Mar ne is haragudj, de alaposan kihasznalnak!

Szepen kozold vele, hogy vagy valtoznak a dolgok, vagy szepen el lehet koltozni! Itt csak neki lesz vesztenivaloja! Ehhez nyilvan kell egy hatarozott fellepes, ami neked nem nagyon megy.

Meg mi az, hogy o mondja meg, hogy ki johet hozzad es ki nem?

Fuj! Egy undorito naplopoval elsz egyutt,aki soha nem fog megvaltozni! A gyerekre sincs jo hatassal! Cselekedj mig nem keso es vagd ki a francba!!!!

2019. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Sztem csomagolj be, amikor elmegy berúgni, költözz haza a szüleidhez. Tanárnőként szinte azonnal kapsz munkát.


Ha nem szeretnél hazajönni, akkor is hasonlóan járj el, egyik pillanatban amikor nincs otthon lépj le. Ehhez ha kell kérj kölcsön a szüleidtől, ismerőstől, hogy kibérelhess egy kis lakást. Add be a válókeresetet.

2019. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt csinálnám, összepakolnék mikor nincs otthon. Előtte a nagyobb dolgokat, nálunk pl férjem soha nem néz be a beépített szekrénybe, mert nincs ott semmi cucca, tehát észre sem venne, ha üres lenne. Azt kipakolnám, és ami még maradt, azt bőven össze tudom pakolni 2-3 óra alatt. Esetleg barátnőt kérj meg segítsen addig vigyázni a picire. Mindent megszerveznék a háta mögött. Szemét embered van, ez nem férfi.
2019. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

#5, miért jöjjön haza, minimálbérért tanítani és nyomorogni?


Meg miért menjen el ő a lakásból? Hisz ő fizeti.


Ki kell dobni az ingyenélő, agresszív barmát és kész

2019. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2019. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%
Kidobod a lakasbol es kész
2019. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Én azt a részét nem értem, hogy miért mentél hozzá és miért szültél gyereket egy ilyen semmirekellő, ingyenélő, ostoba, bunkó, tapló köcsögnek?

Ha már magadért nem is, legalább a gyerek miatt szedd össze magad és állj a sarkadra. Az a teendő, hogy megmondod a kedves férjecskédnek, hogy kész, pont, itt a vége, innentől kezdve ő nem nyúl hozzá a TE pénzedhez, nem kap egyetlen fontot sem se játékra, se semmi másra.

Mostantól amit te fizetsz és amit te vásárolsz, az csakis a tiéd és a lányodé, én még a kajából sem adnék ennek a gyökérnek.

Sőt, azt is kiadnám, hogy 1 hónapja van munkát találni és beszállni a lakás költségeibe, különben pakolhat és mehet, ahová akar, mert itt nem fog tovább élősködni.

Ha meg ilyet mondana, hogy nem jöhetnek a szüleim karácsonykor meg nem mehet a gyerek óvodába, akkor én is arcon röhögném, hogy na mivan megjött?

Vele ellentétben te egy felelősségteljes, felnőtt, komoly ember vagy, és nem, nem szabhatja meg neked, hogy mit csinálsz és mit nem. Még ha dolgozna ő is, akkor sem lenne joga beleszólni vagy bármit megtiltani.

Ha nem hajlandó változni, akkor pedig beadnám a válópert. Ilyen életvitel mellett úgysem lesz sok esélye, hogy gyakran láthassa a gyereket.

Pláne, mert ha így folytatja, akkor egy félszobás munkásszállón fogja végezni, vagy egy híd alatt.

Kérj segítséget a rokonaidtól, barátaidtól, munkatársaktól, tudjanak róla, hogy mi a helyzet, nehogy a férjed zsarolni vagy erőszakoskodni próbáljon.

A helyedben már most beszélnék egy jó ügyvéddel...

Tényleg muszáj lépned, a te életedet már félig tönkretette, ne engedd, hogy a kislányodét teljesen elcsessze.

2019. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!